tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Winona Ryder, foto: facebook WR

Slávni päťdesiatnici: Narodeniny tento rok oslávi aj slávna Winona Ryder

Čože je to päťdesiatka? Tento rok oslavuje toto životné jubileum množstvo slávnych hviezd. Medzi nimi aj americká herečka Winona Ryder (49). Život mala ako na hojdačke!

Medzi známe osobnosti, ktoré tento rok dosiahnu päťdesiatku, patrí krásna herečka Denise Richards, jej hereckí kolegovia Mark Wahlberg a Ewan McGregor, seriálová hviezda, ktorá bojuje s rakovinou, Shannen Doherty, spevák a bývalý manžel Pamely Anderson, Kid Rock, slávna Rosalinda z telenovely a jej predstaviteľka Thalia. Medzi slávnymi päťdesiatnikmi sa nachádza aj meno americkej herečky Winony Ryder. Jej život bol ako na hojdačke.

Krásna, obsadzovaná a obletovaná

Patrí medzi najslávnejšie herečky 90. rokov. Winona Ryder zažiarila vo viacerých kultových filmoch – Nočnicovoruký Edward, Drakula, Malé ženy ale aj Narušenie, kde si zahrala s Angelinou Jolie. Tmavé vlasy a oči nežnej lane z nej urobili idol. Je zjavné, že Winona mala od začiatku svojej kariéry povestnú dávku nehy a charizmy. Štyri roky bola partnerkou hviezdneho Johnnyho Deppa, ktorý si dal dokonca vytetovať nápis „Winona navždy.“ Po rozchode s ním randila so spevákom kultovej kapely Soul Asylum, Daveom Pirnerom. Dva roky bola partnerkou Matta Damona. Od roku 2011 randí so Scottom McKinleym.

Krádež v obchode

V roku 2001 bola už slávna Winona zatknutá za krádež v luxusnom butiku. V minulosti mala dokonca problémy so závislosťou, hltala Diazepam a Vicodin. V čase krádeže v butiku vraj trpela klinickými depresiami. Zdá sa, že zlé obdobie napokon pominulo a Winona opäť žiari na filmovom plátne. Na jej vzhľade sa nič nezmenilo, aj tesne pred päťdesiatkou je stále rovnako krásna. Už síce nemá toľko príležitostí, ako v minulosti, no Holllywood na ňu stále nezabudol. Naposledy účinkovala v populárnom seriáli Stranger Things, za ktorý sa jej dostalo viacero nominácií. Winona Ryder svoju kariéru rozhodne nezahodila. Jej zjav, herecký talent a šarm z nej stále robia jednu z najlepších herečiek svojej generácie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slávni päťdesiatnici: Narodeniny tento rok oslávi aj slávna Winona Ryder

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku