eReport.sk
Šoubiznisové kamarátstva, foto: instagram

Skutočné priateľstvá existujú aj v šoubiznise: Tieto hviezdy dovolenkujú spoločne!

Niektorí sú nie len kolegami na televíznych obrazovkách. Dobré vzťahy majú aj mimo práce. Toto leto niektorí umelci vyrazili na spoločné dovolenky.

Leto je v plnom prúde a dovolenku plnú aktívneho či pasívneho oddychu si užívajú aj naše celebrity. Dokonca v niektorých prípadoch aj bok po boku. Sú totiž známe osobnosti, ktoré majú tak silné priateľské väzby, že si leto skrátka vychutnávajú spoločne. Hovorí sa, že vody slovenského šoubiznisu sú tak nestále, že v ňom skutočné priateľstvá ani neexistujú. Je však niekoľko príkladov, ktoré potvrdzujú, že je to len mýtus. Medzi prvými sa na dovolenku k moru vybrali spisovateľka Evita Twardzik aj s manželom, ktorí oddychujú v španielskom Katalánsku aj s moderátorom Marcelom Forgáčom, ktorý sa rozvádza či s manželmi Jarom Bekrom a Monikou Hilmerovou. „V princípe je dôležité, s kým trávite dovolenku…,“ napísala Evita k fotke, na ktorej si pózuje ich celá dovolenková zostava.

Chorvátsko i Toskánsko

Do slnečného Talianska si to namierila Wanda Adamík Hrycová. Tá chvíle v krásnom Toskánsku trávi s herečkou Zuzanou Fialovou. S tmavovláskou spolupracovala na viacerých projektoch, ako napríklad na filme Čiara či na seriáli Slovania. „Priatelia, víno, dobré jedlo, la dolce vita,“ zhrnula stručne k ich spoločnej snímke. Do obľúbenej dovolenkovej destinácie Slovákov, do Chorvátska sa zas vybrali manželia Alexander Bárta a Henrieta Mičkovicová, ktorí tam oddychujú spolu s herečkou Michaelou Čobejovou. „To je aké fajn, keď máte s priateľmi zladený dovolenkový kalendár a môžete si po dlhom čase, keď ste sedeli doma a kváskovali, porozprávať, kde je na Hvare ten najlepší mandarínkový džem alebo ten najkvalitnejší olej… veľmi milá každoročná návšteva,“ nadchýnala sa blondínka v príspevku s ich spoločným záberom.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Skutočné priateľstvá existujú aj v šoubiznise: Tieto hviezdy dovolenkujú spoločne!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php