eReport.sk
Záťah policajtov v bratislavskom podniku Foto: FB/policiasr

Skupina 20 ľudí sa napriek opatreniam veselo zabávala v bratislavskom podniku

Kašlali na opatrenia. Skupina 20 mladých ľudí sa v piatok (3. 12.) napriek lockdownu zabávala v centre hlavného mesta. Až kým ich neodhalili policajti.

Skupinka sa zabávala v podniku na Židovskej ulici v Bratislave. „V priestoroch suterénu sa nachádzalo 20 osôb, ktoré požívali alkoholické nápoje. Osoby, ktoré nemali prekryté dýchacie cesty, mali policajtom uviesť že sa do podniku prišli zabaviť,” informujú muži zákona na sociálnej sieti.

Na mieste bol zadržaný 18-ročný Ukrajinec, ktorý policajtom dobrovoľne vydal 2 ks sáčkov s obsahom zelenej sušenej rastliny a 15 ks priehľadných sáčkov s obsahom tabliet. Podľa jeho slov sa malo jednať o marihuanu a extázu. Muž bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie a zaistené predmety odoslané na expertízne skúmanie, ktoré prítomnosť drog potvrdilo. Yurii T. čelí obvineniu z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi čelí.

    
.

Záťah polície v bratislavskom podniku – Foto: FB/policiasr


Vo vzťahu k samotnému podniku bolo zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I začaté trestné stíhanie, vo veci trestného činu porušenia povinností za krízovej situácie podľa § 290a ods. 1 Trestného zákona.


     
.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Skupina 20 ľudí sa napriek opatreniam veselo zabávala v bratislavskom podniku

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti