eReport.sk
Martin Škrtel s rodinkou, exotika v dubaji
Martin Škrtel s rodinkou, foto:ig/m.š.

FOTO Škrtel zobral rodinku do exotického Dubaja: Zábava a luxus!

Ľudia na Slovensku majú zákaz vychádzania, niekto si užíva exotiku. Bývalý slovenský reprezentant Martin Škrtel (36) zobral rodinku na luxusnú dovolenku do Dubaja, kde naberá silu v rekonvalescencii zranenia. Okrem neho si horúce počasie v Emirátoch vybral za dovolenku aj ďalší bývalý reprezentant.

Niekdajšia opora reprezentačnej obrany prežívala turbulentné obdobie. Po senzačnom získaní titulu v tureckej Süper Lig s Istanbulom Başakşehir, prišlo vážne zranenie, ktoré „uviedlo do hry” aj prípadný koniec kariéry bývalého hráča Zenitu Petrohrad či FC Liverpool. Kariéra napokon pokračuje, avšak spoločná cesta s úradujúcim majstrom Turecka sa po vzájomnej dohode skončila. Roztrhaná Achillova päta patrí medzi najťažšie zranenia futbalistu a trvá až niekoľko mesiacov dokým sa hráč plne zotaví.

Martin Škrtel si užíva exotický Dubaj

Foto: ig/martinskrtel

Škrtel nezaháľa a využil možnosť oddýchnuť si a regenerovať na horúcom Arabskom polostrove. S rodinkou si užíva luxusné večere, či spolu so synom brázdia piesočné duny na buginách. V Dubaji na neho čakalo aj jedno milé prekvapenie. Náhodne sa stretol s bývalým kolegom z reprezentácie s Filipom Hološkom, ktorý rovnako zobral rodinku vyventilovať sa do krajiny, kde prakticky pandémiu neriešia a žijú „normálny” život. Stihli si už dokonca zahrať spoločne aj golf.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport