eReport.sk
Napravený Erik Hilár Lakatošovie, foto: facebook

Škandalózny ex -Vyvolený Erik Hilár Lakatošovie otvorene o drogách a väzení!

Priznal šokujúce detaily zo svojej temnej minulosti a prešľapoch, ktoré ho priviedli až do väzenia.

V roku 2006 vyhral reality šou Vyvolení. U sledovateľov fungovalo jeho autentické správanie, kedy náreky a slzy striedali hysterické výstupy. Sms hlasovaním posunuli diváci Erika Hilára Lakatošovie (47) do finále, kde s prehľadom súťaž vyhral. Po triumfe na obrazovkách začal žiť divokým životným štýlom. Dobehli ho aj dane, ktoré z výhry neodviedol. „Boli to pády a vzostupy. Od narkotík po väzenie,“ povedal bez okolkov v kulinárskej šou Bez servítky, kde teraz súťaží. „Po Vyvolených som si prešiel svojím. Mal som toho veľa. Skončil som aj v Prešove vo väzbe, aj v base. Do basy som šiel za to, že som krátil dane z Vyvolených. Že som ich neodviedol. Čiže, som mal krátenie daní, útok na verejného činiteľa. Odsedel som si 47 mesiacov vkuse,“ zaspomínal si na náročné obdobie.

Chcel byť Hilary

Po tom, čo sa Erik dostal na slobodu, rozhodol sa v spoločnosti fungovať ako príčetný jedinec. Dal sa na žurnalistiku. Stal sa redaktorom rómskej televízie, kde sa venuje problematike tejto menšiny. Kontroverzný Erik priznáva, že je homosexuálne orientovaný. Istý čas sa dokonca cítil ako žena a bral silnú hormonálnu liečbu. Začali mu rásť prsia, menil sa mu hlas. Avšak lieky sa podpísali aj na jeho psychike. V období, kedy túžil byť ženou, si zmenil v občianskom preukaze aj meno z Ján Haluška na Hilár Lakatošovie: „Hilár je americké meno. V preukaze mám Hilár Lakatošovie, ale je to Hilary. Priezvisko aj meno mám zmenené kvôli tomu, že kedysi som bol transsexuál. Bral som hormóny, všetko ženské. Estrogén s amfetamínom urobil bordel v tele,” opísal, čím si prešiel.

Práca mu nahrádza partnera

„Vrátil som sa domov do Svidníka, zabudol som kompletne na všetko a začal som fungovať. Učil som sa rozprávať v mužskom rode, chodiť som sa snažil ako chlap,“ povedal v kuchárskej šou. Vyznal sa aj z partnerského života. Aktuálne je bez partnera. Neláme si nad tým hlavu: „Som sám a je mi samému dobre. Keď chcem niekoho, alebo mám nejakého priateľa, tak príde raz za čas a odíde. Ja som opora sám pre seba a som v práci taký ponorený, že ma to napĺňa.“

Galéria

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Škandalózny ex -Vyvolený Erik Hilár Lakatošovie otvorene o drogách a väzení!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti