eReport.sk
Foto: facebook ESC

VIDEO Škandál na Eurovízii! Víťaz bude musieť podstúpiť test na drogy

Populárna medzinárodná hudobná súťaž sa ani tento rok nezaobišla bez škandálu. Frontmana víťaznej skupiny Måneskin Damiana Davida (22) zachytila kamera pri činnosti, ktorá na prvý pohľad pôsobí ako užívanie drog. Spevák to však odmieta.

Priam šokujúce zábery ukazujú Damiana Davida ako sa v spoločnosti bujaro oslavujúcich kolegov z kapely nakláňa ku stolu. Verejnosť to poriadne nadvihlo zo stoličky, pretože spevák vyzerá, ako by bral drogy.
Všetci členovia skupiny Måneskin súhlasili, že podstúpia test na drogy, tvrdí s odkazom na organizátorov denník Huffinton Post. Spevák sa sám ponúkol, že test podstúpi hneď ako dorazia domov do Talianska.

Zdroj: twitter

„Tento test sme požadovali včera v noci (22. mája), bohužiaľ sme ho nemohli okamžite uskutočniť,“ prezradil organizátor súťaže Eurovízia. „Stále sa pozorne pozeráme na inkriminované zábery a včas prinesieme ďalšie informácie,“ dodáva Európska vysielacia únia.
David užívanie drog popiera. Vraj sa zblízka pozeral na rozbité sklo na svojom stole. Jeho kapela, manažment aj vedenie talianskej delegácie tvrdí, že na mieste určite neboli prítomné nijaké drogy v dobe, keď sa mal incident odohrať.

„Neberiem drogy,“ povedal David na tlačovej konferencii po veľkolepom víťazstve svojej kapely. „prosím vás, ľudia! Nehovorte to, naozaj. Žiaden kokain,“ prosil svojich fanúšikov spevák. Za rozbité sklo na stole môže podľa Davida jeho gitarista Thomas Raggi, ktorý rozbil pohár. Organizátori na stole naozaj črepy skla našli.

Zdroj: facebook

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport