eReport.sk

Sisa Sklovská schudla za mesiac sedemnásť kíl. Neuveríte čo ju motivovalo!

Speváčka Sisa Sklovská sa intenzívne pripravuje na šou, ktorá je venovaná ikonickej Cher. Len nedávno však riešila nepríjemný problém, ktorý trápi množstvo žien, ale aj mužov. Čo to bolo?

Sisa o sebe povedala, že často pracovala v silných bolestiach. Aj to bol dôvod, prečo absolvovala viacero operácií.  „V roku 2015 mi vymenili prvý bedrový kĺb, potom nasledoval druhý, a tak to pokračovalo. Po úplne prvej operácii sa mi stala taká nepríjemná vec. Zastavila sa mi lymfa a začala som sa zavodňovať, čo je môj dlhodobý problém,“ priznala Sisa.

Práve zadržiavanie vody v tele jej robilo problémy. Nútená bola k zmene životného štýlu. „Rozhodla som sa, že začnem so sebou niečo robiť. Začala som googliť, ako treba zdravo žiť a stravovať sa a narazila som na jednu nemenovanú diétu,“ zaspomínala speváčka. 

„Dala som sa na to a vydržala som, no nečakala som, že až tak schudnem. Tým, že veľa z tých kilogramov bola voda, išlo to ozaj rýchlo. Za mesiac sa mi podarilo schudnúť okolo 17 kilogramov, čo už bolo veľa pri mojej výške, aj keď som nikdy nemala extra problém s nadváhou. Nehovoriac o tom, že som sa začala skvele cítiť, takže vrelo odporúčam,“ pochválila sa speváčka skvelými výsledkami.

Foto: profimedia, tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport