eReport.sk
Simona Stašová a Jiřina Bohdalová
Simona Stašová a Jiřina Bohdalová, foto: profimedia

Simona Stašová o slávnej mame Bohdalovej: Netreba ju sklamať, nezabúda!

Herecká dráha Simony Stašovej (66) začala bez toho, že by ľudia tušili, že je dcérou Jiřiny Bohdalovej. Ani mama, ani dcéra netúžili po obvineniach z protekcie. Čo odkázala Simona svojej slávnej mame k jej neuveriteľným 90-tym narodeninám?

Herečka Simona Stašová hovorí svojej mame Jiřine Bohdalovej Jiři. Podľa nej je jej matka veľká osobnosť, ktorá neznáša ľútosť. Vraj nemá rada ani plač. „Miluje srandu. Všetko, čo sa dá zvrtnúť do humoru, tak zvrtne. Nemá rada slabosť,“ tvrdí o slávnej mame Stašová.

Jiřina Bohdalová je vraj nesmierne obetavý človek, ktorý má nesmierne veľa kamarátov. „Mama je presne ten človek, ktorému môže kamarát zavolať o tretej ráno a mama nastúpi a pomôže. Mamu nie je dobre sklamať, veľa si pamätá a nezabúda. Ani na to, čo pre ňu druhí urobili, vie byť vďačná,“ tvrdí Simona.

Podľa nej je Jiřina Bohdalová verný človek a silná osobnosť, ktorá je náročná k sebe aj k druhým. „Miluje poriadok, uprataný byt a má rada doma spoločnosť, o ktorú sa dokáže výborne postarať. Nepoznám človeka, ktorý by vedel tak baviť iných ako ona,“ hovorí známa herečka.

Jiřina Bohdalová patrí do generácie hercov ako Vladimír Menšík, Vladimír Dvořák, Jiří Sovák a Stella Zázvorková. „Myslím, že mama je z tej generácie posledná,“ myslí si jej dcéra. Jiřinka podľa nej miluje varenie, kutilstvo, prácu v záhradke a čítanie pekných životopisných knižiek a historických udalostí.

„Vyrastať vedľa mojej mamy vás nemôže nepoznamenať. Jej pohľad na život je zábavný, plný energie a plný radosti. Je to vlastne detský pohľad na život a kto taký pohľad má, je šťastnejší ako ten, kto sa neustále sťažuje. Želám si ešte veľa šťastných rokov s tebou,“ napísala dojímavé vyznanie svojej mame Simona Stašová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport