eReport.sk
Simona Krainová, foto: profimedia

Simona Krainová rozzúrila Čechov: Toto sa jej veru nepodarilo!

Modelka Simona Krainová (48) naštvala svojich fanúšikov, ktorí jej „povzbudivý“ odkaz z Karibiku len veľmi ťažko predýchavali. Blondínka momentálne dovolenkuje s manželom Karlom, dvomi synmi a psom na ostrove Svätý Martin.

Vzhľadom k pandémii koronavírusu, ktorá tvrdo dopadá aj na Českú republiku, sa modelka zatiaľ rozhodla zostať v Karibiku. Pri jednej z plážových fotiek to však poriadne prestrelila. „Z okresu do okresu, z pláže na pláž, zostávame tu, sme v tom s vami, držte sa,“ napísala.

Jej odkaz z karibského raja však mal opačný efekt. „Tak toto je vtip týždňa, možno i mesiaca. Tiež súcitím s hladnými, asi im pošlem foto rezňov s nejakými prázdnymi frázami,“ šokoval Simonin status jednu z komentujúcich. Keď sa jej druhý fanúšik spýtal, prečo si teda pozerá jej fotky, dáma odpovedala veľmi stručne. „Pretože po celodennom zhone v práci, poobednom školskom doučovaní a večernom varení už nemám na nič zložitého náladu. A tu je to jednoduché až-až.“

Foto: Instagram

„Najskôr si v hlave trochu premyslite, kým niečo vypustíte von,“ písal iný pobúrený fanúšik. Ďalší sa snažili Krainovej vysvetliť, že jej more nezávidia a pokojne by leteli tiež, ale jej komentár vraj vôbec nebol vhodný. Simona to podľa všetkého nemyslela zle, ale v krajine, kde umierajú ľudia a sú bez práce, to naozaj nebolo na mieste.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy