eReport.sk
Silvia Kucherenko, foto: profimedia

Silvia Kucherenko o mužovi svojich snov. Takéto má kritéria!

Blondínka v poslednej dobe mení svoj výzor. Zbavila sa obrovských pier a stavila na striedmejší imidž. Po rozvode po jej boku nestojí žiaden oficiálny partner. Prezradila, akého muža si pri sebe predstavuje.

Modelka Silvia Kucherenko (38) sa zviditeľnila vďaka extrémne veľkým perám a vzťahom s moderátorom Viliamom Rozborilom (54). Na spoločenských večierkoch bola varená-pečená. Nasledovalo manželstvo s ukrajinským podnikateľom Sergejom Kucherenkom, ktorý si ale aktuálne odpykáva vo väzení trest za finančné podvody. Krátko po jeho zatknutí sa Silvia rozhodla pre rozvod.

Múdry a inteligentný

Dnes je slobodná žena, ktorá toho pravého stále hľadá. Podľa jej slov, na sociálnych sieťach má mnoho nápadníkov. Píšu jej ponuky na stretnutie a snažia sa o jej pozornosť. Z tejto skupiny ju, ale zatiaľ nikto neočaril. Vraj neodpovedá. Blondínka povedala, aký muž by ju zaujal. Mal by byť ambiciózny: „Mal by byť úspešný v tom, čo robí. Je to aj kvôli tomu, že aj ja mám sama na seba vysoké nároky. Úspešný však neznamená, že musí byť vo svetovom rebríčku Forbes v top dvadsiatke, to vôbec. Mal by byť inteligentný, múdry a najmä je pre mňa tiež dôležité dodržanie slova,” prehovorila blondínka. „Predsa len už nemám dvadsať rokov a beriem všetko viac pragmaticky, niekedy možno až príliš. Nesnívam o dokonalom vzťahu, len viem, čo chcem a čo nechcem. Za hranice, ktoré mám stanovené nepôjdem, teda pokiaľ nie je niečo tak, ako by som chcela, potom žiadne zapozeranie sa nehrozí,” ozrejmila pre portál extra.cz.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport