eReport.sk
Ladislav Štaidl, facebook/Silvia Drábusová

Sexuálna spoveď Ladislava Štaidla ešte neskončila: Prihlásila sa ďalšia „šestnástka“!

Miloval ženy a ženy milovali jeho. Všade, kam Ladislav Štaidl (75) prišiel, mal úspech. Ženy mu ležali pri nohách a on si ich priazeň užíval plnými dúškami. Mal neskutočne veľa mileniek, na ktoré si zaspomínal v knihe Víno z hroznů.

Známe tváre by zrejme nemali písať spomienkové knihy. Ich obsah málokoho poteší, najmä keď ho vynechajú. Dcére speváka Milana Drobného, Michaele, sa zrejme nepáčilo, že sa neobjavila v nekonečnom zozname Štaidlových mileniek. A tak sa ozvala sama: „Láďa bol nesmierne šarmantný, charizmatický a inteligentný chlap. Rozhodne jeden z najdôležitejších v mojom živote,“ prezradila v novom knižnom titule Tretí kráľ Ladislav Štaidl. Keď sa zoznámili, mala sladkých 16 a bavili sa spolu o návšteve koncertu. Štaidl jej dal telefónne číslo, ona zavolala. „Bol z toho vzťah, ktorý trval 12 rokov,“ dodáva.

Zoznam umelcových mileniek určite nie je kompletný, ale veľmi pestrý.

Yvonne Přenosilová (73)

Jednou z jeho prvých lások bola speváčka Yvonne Přenosilová. Údajne ju mal pripraviť o panenstvo, a to napriek tomu, že ich strážila jej mama.

Podľahla Štaidlovmu šarmu, foto: profimedia

Zora Jandová (62)

V roku 1983 si Štaidl zaflirtoval s krásnou čiernovláskou, speváčkou a herečkou Zorou Jandovou, ktorú zbalil na tenisovom turnaji umelcov. Nakoniec ju nepozorovane odviezol z Prahy. „So Zorou bolo vždy veľmi príjemne, pretože to je chytré a vtipné dievča obdarené pozitívnym vzťahom k prežitkom a hriechom, pokiaľ nie sú smrteľné,” opísal Štaidl vo svojej knihe. Tento románik trval len chvíľu.

Zora Jandová, foto: profimedia

Iveta Bartošová (†48)

K rozvodu ho prinútila až o dvadsať rokov mladšia Iveta. Začali si spolu na zájazde. Ich búrlivý románik sa však pre neho rýchlo skončil nočnou morou. „Keďže to nebol hollywoodsky film, Iveta mi začala komplikovať život chorobnou žiarlivosťou,” priznal Štaidl. Ich búrlivý vzťah trval trinásť rokov a vzišiel z neho syn Artur, o ktorého však zo začiatku vôbec nestál. Bartošová si však presadila svoje. Vtedy už však trpela psychickými problémami, a keď mal Artur tri roky, od Štaidla utiekla.

Ladislav Štaidl a Iveta Bartošová, foto: profimedia

Eva Pilarová (†80)

Prežili spolu krátky, ale intenzívny románik. Do oka mu padla v Semafore a omotal si ju okolo prsta tak, že ho pozvala k sebe domov. Vtedy sa však medzi nimi ešte nič nestalo. Sexuálne sa zblížili až na Kube.

Jitka Zelenková (70)

Jednou zo žien jeho života bola speváčka Jitka Zelenková, ktorá sa o ich vzťahu vyjadrila ako o láske z filmu. V tom čase bol už Ladislav Štaidl ženatý a mal rad ďalších mileniek, s ktorými sa Zelenková poznala a na túto tému s nimi vtipkovala. Napriek všetkému im vzťah vydržal dlhých 11 rokov.

Jitka Zelenková, foto: profimedia

Pavlína Filipovská (79)

Prvý vážnejší vzťah prežil s Pavlínou Filipovskou. Vtedy mal Štaidl sladkých devätnásť, ona bola o štyri roky staršia. A vydatá… Nakoniec sa rozviedla a ich vášni už nič nebránilo. Raz v noci ich pristihli policajti in flagranti v jej Felícii. Láďa však na krásku rýchlo zabudol, keď odišiel s Gottom († 80) na dlhodobý angažmán do Las Vegas a zbalil tam manželku hollywoodskeho režiséra Dona Medforda († 95).

Marta Kadlečíková (†60)

Divoký sex si užíval aj s dlhoročnou partnerkou Jiřího Muchu († 76), syna slávneho maliara Alfonsa Muchu, Martou. Tá poriadala v jeho dome dekadentné večierky, podľa Štaidla tzv. mrd plesy. Nadovšetko milovala telesnú rozkoš a podľa jeho spomienok sa vyspala s celou armádou mužov a jednou čatou žien.

Anna Štaidlová (74)

Po prvých dvoch láskach, Filipovskej a americkej Lise, sa Štaidl zbláznil do svojej ženy Anny, ktorú prebral Láďovi Kleinovi z Olympicu. Po šiestich rokoch sa vzali. „Bola rozumná a inteligentná manželka, ktorá nebola ochotná rozbiť rodinu na základe mojich občasných avantúr,” priznal Štaidl, ktorý sa s ňou však v roku 2001 predsa len rozviedol. „Koľkokrát som za ním prišla do Jevan točiť a Darinka prišla z izby vyspinkaná, vyfúkané vlásky… A Láďova manželka Aňa bola totálne na mol. Tam sa diali hrozné veci,” opísala Bartošová vo svojej knihe.

Anna Štaidlová, foto: profimedia


Dara Rolins (48)

Iveta Bartošová vo svojej knihe popisovala, ako si Štaidl užíval s mladučkou, v tom čase ešte neplnoletou speváčkou Darou Rolins. „Boli spolu dlho. Začali si spolu na zájazdoch a potom ju bral na Apolinárku. O tom, ako tam za ním chodieva, mi v čase, keď sme boli len kolegovia, dokonca rozprával. Vtedy to ešte nebol jeho dom, mal tam len tú garsónku. Taký brloh, kam si vodil dievčatá. Keď sme sa do seba s Láďom zamilovali, vravel mi, že to s Darou ukončil. Viem, že neklamal.“ Ich románik priznal aj samotný Štaidl. „Veľký milostný príbeh som prežil s Darinkou Rolincovou v čase, keď som sa prestal deliť o posteľ so svojou ženou,“ priznal kedysi v knihe Víno z hroznů. „Najskôr ma to dievčatko ,uhranulo’ obrovskou dávkou muzikálnosti, neskôr tiež nečakanou sexualitou,“ popísal hudobník detailne. Daru to však nepotešilo a vzťah dodnes popiera.

Dara Rolins, foto: profimedia

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.