tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Kollár a Paris, foto: profimedia

Sexškándály politikov: Títo mali zvrhlé chúťky! Koho stáli krk?

Či už vo svete alebo na domácej pôde, mnohí štátnici si robili chúťky na mladé mäsko. Iní skrývali orientácie či nemanželské deti. Najväčší bizár je však Boris Kollár s transrodovými osobami. Držíme vďaka predsedovi národnej rady prvenstvo v úchylnostiach?

Na niekoho praskne iná sexuálna orientácia, na niekoho nemanželské dieťa. Bývalý francúzsky prezident François Mitterrand často vyhlasoval, že kto nezahýbá, nie je Francúz. V susednom Česku odstúpil kvôli sexuálnym atakom na ženy Dominik Feri. Jiří Čunek z KDU-ČSL kvôli rovnakému obvineniu išiel pred súd. Stálo im to za to?

Jiří Čunek

Spor vtedajšieho šéfa ľudovcov Jiřího Čunka a jeho sekretárky Marcely Urbanovej. Tá ho obvinila zo sexuálneho obťažovania. Čunek si v prípade svojej bývalej sekretárky nebral servítky a cez médiá jej posielal odkazy týkajúce sa jej vzhľadu. „Je to ľadová kráľovná, na radnici máme krajšie ženské, za ktorými sa chlapi otáčajú,“ tvrdil. Podľa advokátky Urbanovej, Kláry Veselé-Samkovej, svoju asistentku urážal ako ženu. Urbanovej v roku 2011 došla trpezlivosť. Od Čunka chcela desať miliónov korún za zásah do osobnostných práv. Nakoniec svojej bývalej sekretárke zaplatil 80 tisíc českých korún za poškodenie povesti a ospravedlnil sa za niektoré výroky voči jej osobe.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sexškándály politikov: Títo mali zvrhlé chúťky! Koho stáli krk?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku