eReport.sk
Sexi Kinsey Wolanski, influencerka
Sexi Kinsey Wolanski, foto:ig/k.w.

Sexica vbehla na ihrisko počas finále Ligy majstrov: Zmenilo jej to život!

Mladá a ambiciózna influencerka Kinsey Wolanski (24) porozprávala v jednom rozhovore príbeh o momente, ktorý jej zmenil života. Ten nastal počas zápasu finále Ligy majstrov medzi Liverpoolom a Tottenhamom.

Všetci fanúšikovia, ktorí boli v tom čase na zápase v Madride, nechali oči na dvadsaťštyriročnej Kinsey. Tá sa rozhodla v krátkych čiernych plavkách prebehnúť cez ihrisko na štadióne Wanda Metropolitano. Neboli to len fanúšikovia, ktorí od nej nedokázali odtrhnúť oči. Stredopoliara Tottenhamu Harryho Winksa prichytili pri pohľade na polonahú krásku.

Sexi Kinsey popísala moment, ktorý jej zmenil život

Foto: ig/kinsey

Za jej kaskadérskym kúskom bolo propagovať pornografický web jej vtedajšieho priateľa. To však malo za následok, že kráska s bujným poprsím skončila na päť hodín vo väzení. Wolanski v rozhovore pre magazín Names prezradila, čo sa po osudovom momente dialo. Krátko po incidente si rodáčka z Kalifornie získala viac ako dva milióny sledovateľov na Instagrame.

Zdroj: video:yt/24floridavideo

Poznamenala, ako mala možnosť nadviazať kontakt s ľuďmi po celom svete. „Rozhodne som nebola pripravená na to, čo bude nasledovať po tomto momente“ povedala Kinsey. „Keď som do toho išla, bola som nadšená, že som veci dotlačila na maximum, pretože milujem žiť naplno!“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sexica vbehla na ihrisko počas finále Ligy majstrov: Zmenilo jej to život!

Futbal

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti