eReport.sk
Kihei, HI - *EXCLUSIVE* - Jeremy Jackson and his ex wife Loni Willison on their honeymoon in Maui on January 1, 2012. The couple were seen at a night club in Hawaii playing pool and having a great time. Loni was recently spotted digging through trash cans as she is now homeless on the streets of Los Angeles.**FILE PHOTOS** **TAKEN ON 01/01/2012** Pictured: Jeremy Jackson, Loni Willison BACKGRID USA 27 SEPTEMBER 2018,Image: 388690252, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Sexi exmanželka hviezdy seriálu Baywatch skončila ako bezdomovkyňa

Skončila ako bezdomovkyňa! Exmanželka hviezdy seriálu Baywatch Jeremyho Jacksona Loni Willison si prešla po rozvode s hollywoodskou hviezdou ťažkými časmi, ktoré ju dostali až na ulicu.

Krásna blondínka sa zmenila na nepoznanie a priznala, že sa takmer rok nesprchovala, aby ju nikto neobťažoval. Bývalá modelka Loni Willison žila život snov. Objavovala sa na titulkách prestížnych magazínov a vzala si hollywoodskeho herca Jeremyho Jacksona, ktorého poznáme zo seriálu Baywatch, kde stvárnil Hobieho Buchannona.

Manželstvo skončilo rýchlo

Manželstvo Jeremyho a Loni nemalo dlhé trvanie. Milenci sa vzali v roku 2012 a ich vzťah bol búrlivý najmä kvôli alkoholovým excesom. Dva roky potom sa konal rozvod a s atraktívnou blondínkou to potom už išlo dole kopcom. Ešte v roku 2016 sa mala zamestnať ako asistentka na jednej plastickej klinike v Los Angeles. To bolo jej posledné zamestnanie. Krátko na to sa psychicky zrútila.

Loni bola krásnou modelkou

Prišla o prácu, aj strechu nad hlavou

Jej kolaps spôsobil, že prišla o prácu a následne aj o strechu nad hlavou. V roku 2018 bola prijatá na liečenie, no ani tam dlho nevydržala. Keď odišla z liečebne, tak sa po nej doslova zľahla zem. Nedávno ju fotografi načapali na ulici ako vyberá kontajnery a odpadky. Modelka Loni, ktorá bola hviezdou červeného koberca si nechala ostrihať dlhé blond vlasy a prefarbila sa na ružovo. Už dlho nie je v kontakte ani so svojimi priateľmi, ba ani s exmanželom.

Život na ulici ju zmenil na nepoznanie…

Má sa fajn

„Nehovorím s Jeremym. Nechcem tiež hovoriť so svojimi priateľmi. Mám sa fajn. Nechcem pomoc od nikoho,“ uviedla Loni. „Môžem žiť svoj život. Všetko, čo potrebujem mám tu. Nikto sa o mňa nestará a ani ja nechcem nikoho vidieť. Nemám telefón, mám však jedlo a miesto na spanie,“ povedala. Kvôli tomu, aby ju nikto neobťažoval sa už rok neumývala. Jej exmanžel Jeremy Jackson mal tiež v minulosti veľké problémy. Bojoval s drogovou závislosťou a dokonca skončil vo vezení. Nožom totiž pobodal iného muža.

foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sexi exmanželka hviezdy seriálu Baywatch skončila ako bezdomovkyňa

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php