eReport.sk
Emma Drobná,foto: profimedia

Sexi Emma Drobná: Čo ju tak priťahuje na Šebovi?

Patrí medzi naše najkrajšie a najvýraznejšie spevácke hviezdy. Emma Drobná (26) je mladá, talentovaná a neskutočne tvárna. Prehovorila nielen o milovanej hudbe, ale aj o svojej láske – športovcovi Filipovi Šebovi (36).

Miluje Janu

Československá SuperStar za rok 2015, Emma Drobná, pôvodom z Nového Mesta nad Váhom, má osobitý hudobný štýl, perfektný imidž a charizmu. Na svoje prvé kroky v šoubiznise, teda v speváckej súťaži, si spomína len v dobrom: „Boli to príjemné mesiace strávené v mojom obľúbenom meste, v Prahe, kde bolo mojou hlavnou úlohou len spievať.“ Texty jej piesní sú prevažne v anglickom jazyku, no tento spôsob tvorenia hudby jej dlhodobo vyhovuje. „V angličtine sa mi lepšie skladá a frázuje. Na slovenčinu si v písaní textov ešte netrúfam na 100%, ale sem tam niečo napíšem a spievam aj po slovensky,“ tvrdí talentovaná hudobníčka. Pandémia koronavírusu, samozrejme, ovplyvnila aj jej kariéru, nemá toľko vystúpení a koncertov ako predtým. „Spevácky na sebe pracujem oveľa menej. Zvyčajne mávam len pár vystúpení do týždňa. Vtedy si hlasivky trénujem tým, že ich používam, prípadne sa pred koncertom rozospievam. Fungujú rovnako, ako všetky ostatné svaly. Momentálne mám tak trochu prázdniny, ale samozrejme, že si pospevujem každý deň bez toho, že by som si to uvedomovala,“ hovorí. Na speve ju baví takmer všetko. Má pocit, že má najkrajšiu prácu na svete. „Spievať podľa mňa baví každého. No nie každému to ide, ale ľudí to robí šťastnými a baví to aj tých, ktorí v tom nie sú dobrí. Podľa mňa je to krásne,“ myslí si speváčka, ktorá pozorne sleduje konkurenciu. Každá speváčka je podľa nej svojská a dáva do tvorby kus seba. „Ak by som mala vypichnúť len jednu zo speváčok, tak je to Jana Kirschner, ktorú počúvam, evidujem a milujem najdlhšie.“

Krásna ikona

Emma dozaista patrí medzi naše najkrajšie a najštýlovejšie speváčky. Je svojská, svieža, sexi a osobitá. Dokonca bola istý čas múzou módneho návrhára Fera Mikloška. Emma nafotila aj niekoľko módnych editoriálov a ako typ je nesmierne tvárna a zároveň zvodná. „Krása a imidž nie sú pre mňa podstatné len kvôli profesii. Starám sa o seba preto, lebo sa chcem cítiť dobre vo svojej koži. Pracujem na svojej vnútornej i vonkajšej kráse. Tie dve musia ísť ruka v ruke,“ myslí si interpretka. „Keď je človek vysporiadaný sám so sebou, tak je to vidieť, cítiť, alebo počuť aj na výsledku jeho práce,“ domnieva sa Emma.

Filip je najviac

V súkromí tvorí pár s bývalým futbalistom Filipom Šebom. Keď sme sa Emmy spýtali, čím si ju získal, odpovedala jednoznačne. „Úplne všetkým.“ Rovnako odpovedala aj na otázku, aké vlastnosti, či fyzické kvality na svojom partnerovi oceňuje. „Obaja sme dosť aktívni a nemáme radi nudu. Milujeme cestovanie, dobré jedlo, hudbu, ale hlavne máme podobné nastavenie a predstavy o živote,“ vysvetľuje Drobná. Vo vzťahu s o desať rokov starším športovcom sú pre ňu podstatné viaceré faktory. „Vzájomná podpora, láskavosť, úprimnosť a nepovažovať toho druhého za samozrejmosť,“ vymenovala bez zaváhania.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.