eReport.sk

Sestra Simony Krainovej, Yvona: Mení sa na jej klon. Nepreháňa to?

Staršie sestry sú vždy pre tie mladšie vzorom. V rodine Krainových je to však opačne. Yvona je od slávnejšej Simony staršia o tri roky a robí všetko pre to, aby vyzerala ako ona!

Yvona Malerova Krainová (49) svojej sestre dlho závidela. Krásu, postavu, úspech, mužov. Ničil ju pohľad do zrkadla a fotky dokonalej Simony v lifestylových magazínoch. Rozhodla sa, že sa už prestane vyhovárať na vek a začne na sebe makať, aby aj ona bola rovnako príťažlivá. „Nemám žiadnu pevnú vôľu. Preto som nikdy nedržala diéty, preto radšej idem autom ako pešo,“ priznala pohodlnosť, ktorá sa podpísala na jej postave. K zmene ju vyprovokovala Simona, ktorá videla, že sa sestra trápi – začala s ňou behať a prekonávať limity. Yvone dnes už nerobí problém odbehnúť viac ako desať kilometrov a potom si ešte zacvičiť pilates.

Na začiatku premeny vážila Yvona 74 kilogramov a počas chudnutia sa dopracovala na váhu 62 kíl. Tesne po päťdesiatke tak potvrdzuje trend, že ženy v tomto veku sú čoraz atraktívnejšie a istotne nepatria do starého železa. Tu však jej snaha vyzerať ako sestra nekončí. Yvona pravidelne informuje svojich fanúšikov o omladzovacích procedúrach, ktoré si dopraje na klinike estetickej medicíny.

Na Instagrame sa pochválila, že si dala pichnúť botox a zväčšiť pery.

Nehanbí sa priznať, že si pomáha botoxom, aby sa čo najviac podobala na slávnejšiu sestru. A ani trochu jej neprekáža, že vyzerá ako jej nevydarený klon. Rovnako nakláňa hlavu, špúli ústa, ukazuje dlhé nohy a teraz už aj vypracované brucho. Keď sa sestry vyberú do spoločnosti, vyzerajú ako dvojičky. Yvona dokonca začala nosiť vyčesaný drdol, obľúbený hair styling jej mladšej sestry. Pomaly sú na nerozoznanie. Yvona akoby popierala svoju osobnosť a stále sa vyrovnávala so závisťou. Jedno sa jej však nedá uprieť. Svojou zmenou inšpiruje mnohé ženy po štyridsiatke, ktoré sa s kilami navyše vyhovárajú na vek.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sestra Simony Krainovej, Yvona: Mení sa na jej klon. Nepreháňa to?

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti