eReport.sk
Miroslava Šafránková
Miroslava Šafránková, foto: profimedia

Sestra Libušky Šafránkovej prehovorila: Posledná oslava pred smrťou!

Nikto netušil, že Popoluškine 68. narodeniny budú jej posledné. Vedelo sa iba to, že sa Libuši Šafránkovej († 68) bude na oslave gratulovať krátko. Krátko po oslave skončila v nemocnici. Ako si na tieto chvíle spomína jej sestra Miroslava (62)?

Popriať Libuške prišlo pár priateľov a samozrejme aj sestra a herečka Miroslava Šafránková. „Aká oslava to mohla asi byť, keď za hodinu odchádzala do nemocnice. Ale radosť mala, to viete, že áno,“ prezradila herečkina sestra. Druhá oslava ju čakala v nemocničnej izbe. „Popoluška má dnes narodeniny, tak gratulujeme,“ povedali vo Všeobecnej fakultnej nemocnici.

V pondelok Libuška oslavovala, v utorok mala absolvovať výkon a v stredu ráno bola mŕtva. Čo sa stalo, nikto nevie. Isté je, že nikoho nenapadlo, že jej dni sú u konca. Hospitalizácia aj výkon boli plánované. „Nikto netušil, že sa už domov nevráti. Vôbec nikto na to nebol pripravený. Nikto si nedokáže predstaviť, čo musela poslednú dobu zažiť,“ komentovala to s plačom jej sestra Miroslava.

Operáciu nechcela špecifikovať a na otázku, čo bol príčinou smrti si len povzdychla: „Neviem. Myslím, že to lekári skúmajú.“ Nebolo to po prvýkrát, čo Libuška trávila narodeniny v nemocnici. Keď mala 66 rokov odišla miesto oslavy na gynekologicko- pôrodnícku kliniku U Apolináře. Tam ju samozrejme viezol jej manžel Josef Abrhám s ktorým žila 45 rokov. Toho musela nahradiť kamarátka, lebo slávny herec na tom tiež nie je zdravotne dobre. Má vraj problémy neurologického charakteru.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport