eReport.sk
Foto: tasr

Šeligu nájdete v Muránskej Dlhej Lúke: Otestujem sa a budem dobrovoľníkom


Juraj Šeliga, podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky sa zúčasntí plošného testovania a pomôže ako dobrovoľník v Muránskej Dlhej Lúke (okres Revúca), keďže pracovníci obecného úradu tam sú v karanténe. Popoludní návštivi starostov v okrese Revúca, aby dostal priamo z obcí informácie a podnety k priebehu plošného testovania.

“Chcel by som vyzvať všetkých občanov, aby sa, ak im to čo i len trochu možnosti dovoľujú, zúčastnili celoplošného pretestovania. Mám osobnú skúsenosť z Oravy, kde sa ľudia zúčastnili a toto testovanie zachytilo mnoho ľudí, ktorí nemali príznaky a napriek tomu boli nakazení vírusom Covidu 19. Takýmto spôsobom ochránili seba, svojich bllízkych aj všetkých, ktorých by stretli v bežnom živote.” vyzýva občanov Juraj Šeliga, podpredseda parlamentu.

Toto testovanie nám pomôže, tvrdí podpredseda NRSR

“Viem, že to bude na niektorých miestach komplikované, preto prosím o trpezlivosť a zodpovednosť. Toto testovanie nám pomôže znížiť stúpajúce počty nakazených a uchrániť tak životy ľudí, rovnako ako zabrániť kolapsu slovenského zdravotníctva.” uzatvára Juraj Šeliga, podpredseda NR SR (Za ľudí).

O Šeligovom vyjadrení informoval jeho poradca v NR SR Juraj Rizman.

Zdroj: tasr, foto: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šeligu nájdete v Muránskej Dlhej Lúke: Otestujem sa a budem dobrovoľníkom

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne