eReport.sk
Andrej Danko, foto: tasr

Šéf SNS vytiahol starú fotografiu: Neuveríte ako vyzeral mladučký Danko

Veľkonočný pondelok využili niektorí politici na pozdravy na sociálnych sieťach. Predseda mimoparlamentnej SNS Andrej Danko si zaspomínal na detské časy a opísal aj svoje výpravy s korbáčom, keď neobišiel žiadnu ženu v okolí. K statusu pripojil aj svoju fotku z chlapčenských čias. Neuveríte ako vyzeral národniar v juniorskom vydaní.

Oblievačky, šibačky, rodinné návštevy, stoly plné jedla a sem tam nejaký „poldecáčik”. Pri spomienke na tradične strávený veľkonočný pondelok v časoch pred šarapatením hnusoby, sa nejednému Slovákovi mužského pokolenia objaví slzička v oku. A výnimkou nie sú ani politici.

Šéf národniarov a bývalý predseda národnej rady Andrej Danko (46) si dnes zaspomínal na krásne detské momenty počas veľkonočných radovánok. „Prajem vám krásny Veľkonočný pondelok. Ako dieťa si pamätám, že som tento deň obchádzal rodinu a známych. Brali sme so sebou voňavku aj korbáč a nevynechali žiadnu ženu, ani dievča v okolí,” priznal sa k svojej precíznosti a dôslednosti Danko na internete.

Mladý Andrej Danko – Foto: FB AD

Kto vie, či to tak pozitívne s odstupom času vnímajú aj tie dievčatá na ktoré politik vytiahol korbáč. Snsák sa však vie skôr vcítiť do pocitov šibajúcich chlapcov. „Je mi ľúto, že najmä mladí chlapci nemôžu prekvapiť dievčatá vo svojom okolí. Tešil som sa úprimne z každej výslužky. Verme, že sú to posledné veľkonočné sviatky, kedy nemôžeme ísť k svojim blízkym,” uzavrel Danko. K statusu pripojil svoju fotografiu z chlapčenských čias a tiež želanie, aby sa čím skôr vrátili do normálneho života bez obmedzení.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity