eReport.sk
Peter Pčolinský (Sme rodina). Foto: tasr

Šéf Kollárovho klubu je opäť pozitívny: Covid už raz prekonal pred dvoma mesiacmi!

Peter Pčolinský, šéf poslaneckého klubu Sme rodina sa v utorok priznal, že bol znova pozitívne testovaný na nový koronavírus. Naposledy sa v rovnakej situácii ocitol ešte vlani v decembri. Ako sám píše, jeho aktuálna pozitivita už nie je bezpríznaková a cíti sa neporovnateľne horšie ako po pozitívnom teste v závere minulého roka.

“18.12. 2020 som mal pozitívny PCR test. Priebeh bol bezpriznakovy. Protilátky boli minimálne. 23.2. 2021 mám druhýkrát za dva mesiace pozitívny PCR test, avšak priebeh už je iný. Podstatne iný… Kašeľ, bolesť na hrudníku, bolesti celého tela, horúčky, únava atdPS: To že ste prekonali covid neznamená, že ho nemôžete dostať opäť,” uviedol Pčolinský v utorok na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/peter.pcolinsky.3

Pčolinský nie je jediným politikom z parlamentu, u ktorého sa potvrdila pozitivita na koronavírus opakovane a v krátkom čase. V rovnakej situácii je aj líderka kandidátky OĽaNO, Mária Šofranko. “Mám opäť Covid !!! Prvý raz som ho dostala ako darček pod vianočný stromček, našťastie bol úplne bezpríznakový. Druhý raz ako darček na Valentína, tentokrát so všetkými príznakmi. Asi prestanem mať rada sviatky.😉 Prajem Vám všetkým hlavne zdravie. Opatrujte sa.🙏,” napísala Šofranko ešte 16. februára na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/sofranko.maria

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.