eReport.sk
Jaro Slávik
Jaro Slávik, foto: profimedia

Sebavedomý Jaro Slávik prekvapivo priznal: „Som veľmi plachý človek!“

Známy producent a porotca talentovej šou Jaro Slávik pôsobí na prvý pohľad sebavedomo, ba až arogantne. V skutočnosti je vraj plachý človek!

Ako producent dosiahol úspech aj vo svete, na Slovensku pracoval pre viaceré televízie. Divákom sa dostal do povedomia ako tvrdý, nekompromisný a sebavedomý porotca v šou Česko Slovensko má talent! Jaro Slávik však po slávne na pódiu nikdy netúžil. Napriek tomu ho možno na Slovensku považovať za úspešného a pomerne ctižiadostivého muža. Nedávno poskytol TV BA rozhovor, v ktorom hovoril o mnohých zaujímavých veciach.

Mimo iného priznal aj to, že po sláve nikdy netúžil. „Čo ma dostalo k hudbe? To bola neskorá jar, alebo skoré leto v roku 1988 keď som po prvýkrát počul v rozhlase skladbu Big Love. Vtedy som si povedal a do dnes si pamätám ten moment akoby to bolo dnes, že v tomto musím pracovať. Vtedy som si povedal, že musím pracovať v zábavnom priemysle. Utiekol som k cirkusu,“ priznal pre regionálnu televíziu.

Arogantný?

Slávik prejav na mnohých pôsobí ako arogantný. Skutočnosť je však vraj iná! „Som veľmi plachý človek, čo je veľký paradox v spojitosti s vnímaním mojej osoby a v kontexte toho, čo robím. Najnovšie je to politicko satirická relácia pre jedno médium. V skutočnosti som plachý,“ prekvapil.

Nikdy sa vraj nevidel na pódiu, aj keď ako dieťa recitoval Hviezdoslavov Kubín a bol v tom aj dobrý. „Niektorí ľudia sa narodia pre publikum a ja som sa nenarodil ani pre pódium, ani pre publikum,“ dodal Jaro Slávik. „Nemám problém s publikom, nemám problém s pódiom, nemám problém s kamerami, nemám problém s mikrofónom, mám problém sám so sebou,“ zažartoval známy porotca.

Jaro Slávik je vraj plachý, foto: profimedia

Večne v strese?

Pôsobí sebaisto a vyrovnane. No aj Jaro Slávik priznáva, že aj on má občas v živote stres. „Mám stres, keď sa mám stretnúť s múdrejšími ľuďmi, alebo ľuďmi, ktorí okolo seba šíria auru, že sú múdrejší, že sa o nich hovorí, že sú múdrejší. Ten imidž je niekedy taký veľký, že ozvena toho človeka je tak veľká, alebo ten tieň toho človeka je tak dlhý, že ma zasiahne a potom mám akože zbytočne rešpekt. Prax však ukázala, že tí, ktorí sú naozaj múdri a dobrí sú skromní,“ zafilozofoval Slávik. A na záver dodal pre TV BA. „Dôležití sú ľudia, ktorí vedia meniť svet k lepšiemu.“

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sebavedomý Jaro Slávik prekvapivo priznal: „Som veľmi plachý človek!“

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport