eReport.sk
Minister vnútra a novozvolený šéf koaličnej strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok
Minister vnútra a novozvolený šéf koaličnej strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok zdroj: fb

Z B. Gröhlinga je najväčší expert na vlakovú dopravu. M. Šutaj Eštok má pre SaS odkaz: hanbím sa za vás!


Minister vnútra napísal, že sa hanbí za stranu SaS. Prečo? Zdá sa, že zo strany SaS je strana expertov na železničnú dopravu Slovenska. K téme vlakového nešťastia sa už vyjadril Sulík, teraz sa pridal aj Gröhling s Viskupičom. SaSkári radia vláde, ako má vyriešiť problém s vlakovou dopravou. Zaujímavé, že im riešenia nechodili na rozum, keď boli pri moci.

SaSkári zaujímajú stanoviská

Zaujímavé je, že strana SaS nemala riešenia, keď bola pri moci, Dnes vedia, ako treba riadiť všetky zložky štátu. Najnovšie opakovane zaujímajú členovia liberálnej strany stanoviská k vlakovému nešťastiu v okrese Nové Zámky. Pri ňom, žiaľ, zahynulo 7 ľudí. Zatiaľ čo minister dopravy Jozef Ráž robí všetko čo môže pre čo najrýchlejšie vyšetrenie nehody, poslanci a bývalí poslanci SaSky robia tlačové konferencie a radia z úzadia, čo by mal štát robiť.

Related Posts

  1. Screenshot, Teraz takto s Ankou Žitnou. Hosť Eva Šáriová
  2. Mikuláš Dzurinda
  3. Richard Sulík.

Na tlačovej konferencii B. Gröhlinga a M. Viskupiča sa poslanci vyjadrili, že problémom sú vlaky zadarmo. Okrem toho sa bývalý minister školstva, ktorý nechal cez covid školy zatvorené najdlhšie z celej Európy vyjadril, že je ochotný previezť sa s členmi vlády vlakmi po Slovensku, aby im ukázal v akom stave ŽSR sú. Chcel by poradiť, čo by štát mohol pre zlepšenie situácie robiť.

Reakcia M. Šutaja Eštoka

Tieto reakcie samozrejme nenechali chladným ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka. Pre členov strany SaS má odkaz: „Na absenciu základného sociálneho cítenia sme si u SaS zvykli ako na štandard, na čistý hyenizmus liberálov si ešte len budeme musieť zvyknúť. Spojiť tragickú nehodu pri Nových Zámkoch s vlakmi zadarmo pre dôchodcov a študentov – akože kvôli tomu železnice nemajú peniaze a preto zomierajú pri nehodách ľudia – to už ani nie je politický cynizmus, ale obyčajná ľudská stoka,“ napísal minister.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Z B. Gröhlinga je najväčší expert na vlakovú dopravu. M. Šutaj Eštok má pre SaS odkaz: hanbím sa za vás!

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre