eReport.sk

S nimi nás to baví každé Vianoce!

Vianočné sviatky bez obľúbenej česko-slovenskej komédie storočia S tebou mě baví svět si nevieme ani predstaviť. Aj vďaka nej si dnes môžeme nostalgicky zaspomínať na staré dobré časy, keď sme Vianoce bez obmedzení trávili s priateľmi na horách. A aj na úžasného Júliusa Satinského, ktorý vo filme vôbec nemal hrať, lebo nevedel lyžovať. Detskí herci na nakrúcanie nespomínajú v dobrom, herectvu sa ani jeden z nich nevenuje. Ako žijú dnes?

Režisérka a scenáristka Márie Poledňáková si na vianočnom večierku vypočula rozhovor mužov, ktorí sa rozprávali o spoločnej zimnej výprave. Ich predstava, ako strávia čas bez manželiek, ju tak pobavila, že sa hneď pustila do scenára filmu, ktorý si pracovne nazvala S tebou mě baví svět aneb past na muže. A hoci druhá časť názvu neostala, pasca to bola poriadna. Chytil sa do nej aj Július Satinský, s ktorým spočiatku nerátala. Bála sa, ako zvládne fyzicky náročné scény. Napríklad také lyžovanie alebo jazdu na člne z kopca. Na lyžiach ho napokon zastúpil člen štábu a čln bezpečne istilo lano. Ani ďalší dvaja účastníci pánskej jazdy – Pavel Nový a Václav Postránecký neboli dobrí lyžiari, dostali preto rýchlokurz od člena horskej služby. O to vtipnejšie zábery vznikli, keď sa pred kamerou na lyže postavili.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

S nimi nás to baví každé Vianoce!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php