eReport.sk
Andrej Danko, foto: tasr

Danko: Sme na palube lietadla, ktoré riadi opica. Rútime sa do katastrofy!

Rútime sa do katastrofy! Politická scéna na Slovensku je pár mesiacov pred predčasnými parlamentnými voľbami naozaj búrlivá. Na aktuálnu situáciu reaguje naozaj vážnymi vyjadreniami aj bývalý predseda Národnej rady SR a šéf mimoparlamentnej strany SNS Andrej Danko.

Rútime sa do katastrofy

Nachádzame sa na palube lietadla, ktoré riadi „opica“ a neexistuje žiadny riadny pilot Rútime sa do katastrofy! Toto sa volá deštrukcia štátu, o ktorej sme stále hovorili. Ide naozaj o záchranu Slovenská,“ píše Andrej Danko v príspevku na sociálnej sieti.

Foto: Ig/AndrejDanko

Darovanie Migov

Hádka o tom, že kto skôr prevezme zodpovednosť za tak závažný krok, ako je darovanie bojových lietadiel MiG-29 na Ukrajinu. Hádka o kroku, ktorého vážnosť si uvedomujú i prezidenti Macron s Bidenom. Lídri veľký krajín so svetovými armádami, ako je Francúzsko či Spojené štáty americké.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Konečne niekto?
  2. Čaputová šokuje
  3. Výcvik za státisíce eur
  4. Eduard Heger

Horúcou aktualitou posledných dní je rozhodovanie sa, či Slovensko pošle svoje stíhačky do vojny na Ukrajine. Minister obrany Jaroslav Naď je za to, prezidentka Zuzana Čaputová s tým rovnako súhlasí, a myslí si, že by sme tento krok mali urobiť. Kto však bude práve tým posledným, kto o tom rozhodne a prevezme za toto rozhodnutie zodpovednosť?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Danko: Sme na palube lietadla, ktoré riadi opica. Rútime sa do katastrofy!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti