tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Polícia policajné auto pomáhať a chrániť
Ilustračná snímka. Foto: fb/polícia

Rušno v Devínskej Novej Vsi: Pes napadol maloletého chlapca!

V bratislavskej Devínskej Novej Vsi mal pohryznúť pes maloletého chlapca do lýtka. K udalosti malo prísť v utorok (26. 7.) o 19.50 h v blízkosti Mlynskej ulice. Bratislavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

Psa mal jeho majiteľ viesť bez náhubku po štrkovej ceste vedúcej popri rybníku do Devínskeho jazera. „Počas toho, ako neznámy páchateľ spolu so psom obchádzali muža s dieťaťom na rukách, pes mal vyskočiť na poškodeného, pohryznúť maloletého chlapca do lýtka a následne poškodeného pohryznúť do ukazováka pravej ruky,“ priblížili policajti. Po tom mal neznámy páchateľ odtiahnuť svojho psa a následne pokračovať v chôdzi.

Foto: fb/policiabratislavskykraj

Ako ďalej uviedli, pes bol veľkého vzrastu, čiernej farby a doposiaľ nezistenej rasy. Majiteľ psa by mal byť muž vo veku 35 až 50 rokov, vysoký približne 185 centimetrov s priemernou postavou a čiernymi krátkymi vlasmi.

Svedkovia udalosti môžu informácie o psovi alebo majiteľovi psa poskytnúť na bezplatnom čísle 158 alebo formou súkromnej správy na stránke Polícia SR – Bratislavský kraj na sociálnej sieti.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rušno v Devínskej Novej Vsi: Pes napadol maloletého chlapca!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku