eReport.sk
Putin je šialený
Ruský prezident Vladimir Putin, foto:tasr/dpa

Čo chystajú? Ruská štátna televízia tajomne informuje: Putin prednesie dôležité vyhlásenie!

Putinovo dôležité vyhlásenie. Ruský prezident Vladimir Putin prednesie budúci týždeň počas schôdze na ruskom ministerstve obrany dôležité vyhlásenie, uviedla v nedeľu ruská štátna televízia Rossija-1.

Putinovo dôležité vyhlásenie

„Čakáme na dôležité oznámenia,“ uviedol v nedeľňajšom vysielaní televíznej relácie Moskva. Kremeľ. Putin. moderátor Pavel Zarubin. Podľa spomínanej relácie bude Putin predsedať každoročnej schôdzke na ruskom ministerstve obrany, ktorej presný dátum zatiaľ nie je známy. V pondelok však Putina očakávajú v bieloruskom Minsku, kde má rokovať s tamojším prezidentom Alexandrom Lukašenkom, poukazuje DPA.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. hasiči hasia požiar v budove poškodenej pri ruskom raketovom útoku 16. decembra 2022 v Kryvom Rihu
  2. Ruský prezident Vladimir Putin (vľavo) sa prihovára na námornej prehliadke pri príležitosti Dňa námorníctva v Petrohrade v nedeľu 31. júla 2022. Vpravo ruský minister obrany Sergej Šojgu.
  3. Na Ukrajine prebiehajú boje
  4. Stret armád
  5. Ruský minister obrany Sergej Šojgu.

Zmena plánov vyzbrojovania?

Šéf Kremľa už na minulotýždňovom zasadnutí vlády žiadal upravenie plánov na vyzbrojovanie. Podľa agentúry DPA je možné, že Putin bude tlačiť na zmenu ruskej ekonomiky smerom k vojnovému hospodárstvu, keďže ruská armáda má v čase vojny na Ukrajine problémy so zásobovaním.

Zrušil každoročnú tlačovú konferenciu

Putin sa však téme konfliktu na Ukrajine v posledných týždňoch vzhľadom na pretrvávajúce problémy vyhýba a zrušil aj svoju každoročnú tlačovú konferenciu, na ktorej odpovedá na otázky médií a verejnosti, píše DPA.

Zdroj: tasr/dpa


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo chystajú? Ruská štátna televízia tajomne informuje: Putin prednesie dôležité vyhlásenie!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti