eReport.sk
Sedmička finalistov z prvej slovenskej Superstar
Sedmička finalistov z prvej slovenskej Superstar, Foto: Instagram/Superstar CS

Rózsove tvrdé slová o Haberovi. Hádku spustil návrat Superstaristov

Minulý live prenos Superstar vyšperkoval návrat súťažiacich z prvého ročníka. Z pôvodnej jedenástky sa nakoniec na pódium postavila len sedmička. Okrem kontroverzného Roba Miklu chýbala aj Zdenka Predná, ktorej sa zastal jej manžel.

Vtedajšia víťazka Katka Koščová spolu so svojimi kolegami zaspievali prvú hymnu Kým vieš snívať, ktorú napísali Pavol Habera a Daniel Hevier. Porotca sa aj v priamom prenose neváhal priznať, že toto sú jeho najobľúbenejší súťažiaci zo všetkých ročníkov a i po rokoch sú mu veľmi blízki.

V bývalej jedenástke chýbali okrem tragicky zosnulého Petra Končeka aj Peter Kotuľa, Robo Mikla, ktorý v čase vysielania urážal všetkých kolegov i divákov cez sociálne siete a Zdenka Predná. Úspešná speváčka v jednom zo svojich vyhlásení tvrdila, že Mikuláša chcela stráviť s deťmi a takéto stretávanie sa jej v čase pandémie nezdalo zodpovedné. No ako sa neskôr ukázalo, hlavným dôvodom jej neúčasti boli peniaze.

Oskar Rózsa v rozhovore pre Šarm prezradil, že Zdenke produkcia neponúkla žiaden honorár a uhradiť jej chcela iba cestovné. Prednej manžel a zároveň aj manažér povedal, že jej kariéra je už v takom štádiu, že nepotrebuje bezplatné zviditeľňovanie sa v televízii. Obaja sú profesionáli, hudba ich živí, tak chcú mať za svoje vystúpenia zaplatené. „Nepáči sa mi, aby si niekto obtieral o Zdenku ústa, že ona je nejaká namyslená, že tam nechcela ísť,“ povedal pre Šarm.

Viac sa dozviete:

  1. Najkrajšie brunetky

Hudobník do celej kauzy zatiahol aj Paľa Haberu. Ten mal vraj Prednú prehovárať, aby sa pripojila k ostatným súťažiacim. Známeho porotcu obvinil, že on na rozdiel od tejto ponuky berie za účinkovanie tisíce eur. „Keď Paľo zavolal, vedel som, že tam bude nejaká ,habaďúra‘, lebo jeho poznáme ako lacného Jožka, ktorý si nechá vŕtať do kolena a objednáva si v reštaurácii najlacnejšie jedlo. Ja som s ním hral, keď som mal devätnásť rokov, takže mňa Habera neprekvapí, ani keď bude mať štyri modelky za ženu a miliardy na účte,“ dodal nahnevaný Rózsa. S jeho obvinením o Haberovej lakomosti však nekorešponduje fakt, že spevák pred vystúpením pozval všetkých súťažiacich na večeru, za ktorú im zaplatil.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rózsove tvrdé slová o Haberovi. Hádku spustil návrat Superstaristov

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti