eReport.sk
Ilustračná snímka. Foto: fb/policia

Rozsiahly protidrogový zásah NAKA: Zadržali osem osôb

Národná kriminálna agentúra v rámci stredajšej (21. 4.) protidrogovej akcie vykonala vyše 20 prehliadok rôznych priestorov, zadržala osem osôb. Vyšetrovateľ už päť ľudí obvinil. Okrem toho policajti zadržali aj väčšie množstvo omamných a psychotropných látok. Akcia sa zameriavala na elimináciu organizovanej skupiny zaoberajúcej sa distribúciou drog v okresoch Senec a Pezinok. Informoval hovorca policajného prezídia Michal Slivka.

„Vykonali sme vyše 20 prehliadok rôznych priestorov. Zadržali sme osem osôb vo veku 21 až 44 rokov. Medzi zadržanými bola jedna žena a sedem mužov. Zaistili sme väčšie množstvo omamných a psychotropných látok. Tie momentálne skúmajú experti v policajných laboratóriách, aby určili množstvo dávok, ktoré by z nich bolo možné vyrobiť,” priblížila polícia.

Hovorca dodal, že vo štvrtok vyšetrovateľ NAKA obvinil päť osôb z obzvlášť závažnej drogovej trestnej činnosti. “S vysokou pravdepodobnosťou bude žiadať aj ich väzbu. V súčasnosti s obvinenými pokračuje v procesných úkonoch. Ostatní zadržaní boli prepustení,” dodal Slivka.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport