eReport.sk
Monika Hilmerová, foto: archív

ROZHOVOR Monika Hilmerová vydesila manžela. Z ich kúpeľne sa ozýval hlasný mužský smiech

Sympatická mamička Lucia Bieliková zo seriálu Oteckovia, Monika Hilmerová (46), sa s manželom, tanečníkom Jarom Bekrom (48), veru nenudí. Občas jej vyvádza poriadne kúsky. Na prvý pohľad pôsobia ako protiklady, ktoré sa priťahujú. Je to naozaj tak?

Váš manžel dal koncom roka na sociálne siete milé video – vy sa zvŕtate pri hrncoch a učíte sa texty. Je toto u vás bežný jav?

Môj muž má zmysel pre humor, takže veľakrát sa spolu nasmejeme. Príhoda, ktorú spomínate, sa stala tak, že som si vôbec nevšimla jeho príchod domov a on natáčal ako dramaticky rozprávam na celý dom texty z hry popri varení. Bolo to v čase, kedy som skúšala divadelnú hru Chaos pre Slovenské národné divadlo. Vždy, keď skúšam v divadle, tak tú rolu hľadám, je tam obrovské kvantum textov, potrebujem si to poriadne skúšať, nestačí mi hovoriť si to len v hlave. Pritom sa mi bežne stáva, že ja si hovorím texty nahlas a Jaro si myslí, že hovorím na neho, a potom vznikajú celkom úsmevné situácie.

A on vás pri nich natáča. Vraciate mu to?

V tejto hre, napríklad, hráme okrem ženských postáv aj mužské, ja tam hrám asi päť postáv. A tá moja mužská rola je chlap, ktorý má veľmi arogantný smiech a ten som si potrebovala natrénovať. Jaro ma pri tom zase “načapal“ a som celkom rada, že vtedy ma nenatočil. Bola som totiž vo vani. V domnení, že som sama doma, som si ten smiech trénovala a keď Jaro dorazil domov, z našej kúpeľne začul hurónsky nepríjemný mužský smiech…


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ROZHOVOR Monika Hilmerová vydesila manžela. Z ich kúpeľne sa ozýval hlasný mužský smiech

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti