eReport.sk
Martina Schindlerová, foto: Lenka Imrichová

ROZHOVOR Martina Schindlerová o nedávnej minulosti: „Robila som rozhodnutia v mene lásky.“

Už je to 16 rokov, čo sa objavila v prvej sérii SuperStar. Martina Schindlerová (32) si zo súťaže odniesla druhé miesto, sľubnú kariéru a vzťah s Branislavom Záhradníkom. V roku 2012 sa po nej akoby zľahla zem.

Samozrejme, nie doslova, len sa o nej málo vedelo. V roku 2012 sa bez prítomnosti médií vydala, svadobná hostina bola v Tomášove, za podnikateľa Kamila. Porodila dve deti – dcéru Martinu  (8) a syna Kamila (6,5). Po SuperStar vyštudovala externe právo na Paneurópskej Vysokej škole práva, ktoré ukončila v roku 2011 s titulom JUDr. Po rodičovskej dovolenke, od roku 2018, pokračuje v doktorandskom štúdiu na Univerzite Komenského v Bratislave. V roku 2019 sa rozviedla a vrátila na koncertné pódiá.  

Po SuperStar sa vám darilo, a hoci to neviem presne ohraničiť, po rozchode s Braňom Záhradníkom v roku 2008, ste sa postupne vytratili z večierkov a zo sveta šoubiznisu… Nebavilo vás spievať, nemali ste autorský tím, chceli ste pauzu? Rodinu?

Keby som to mala odľahčiť a zhrnúť, robila som rozhodnutia v mene lásky. Mám dve deti s malým vekovým rozdielom 1,5 roka, a venovala som sa im odmalička, od rána do rána. Nemala som čas, ani energiu riešiť seba. Vyhrabala som sa, až keď deti nastúpili do škôlky. Náš spoločný čas obohatil nielen deti, ale aj mňa, a všetko beriem, že je tak, ako má byť, moje deti sú moje lásky.

V roku 2012 ste sa vydali, ako ste povedali, z lásky, ale prečo potajomky? Veď každá žena sa rada pochváli novým statusom? Vy ste tú potrebu nemali?  

Nie.

Keby nedošlo k rozvodu, už by sme vás spievať nepočuli? Mala by navždy prednosť rodina? Ako ste uvažovali?

K rozvodu by sa mal človek uchýliť, až keď to pri všetkej zodpovednosti považuje za nevyhnutné. Vtedy je rozvod riešenie a život po rozvode je lepší. Neporovnávala by som rodinu a kariéru, skôr by som to povedala tak, že nevyhnutné potreby mojich detí majú prednosť pred mojimi potrebami. Spievať budem celý život, aj keby som tak nezarobila, je to moja vášeň. K spevu som sa vrátila prirodzene s tým, že som začala mať čas sama pre seba. Samozrejme, keď vás živí vaša záľuba, je to úžasný bonus.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport