Ronaldo v Bratislave?
Cristiano Ronaldo, foto: tasr

Ronaldovi neuznali víťazný gól: Naštvaný odhodil kapitánsku pásku a odišiel z ihriska!

Portugalci začali v Belehrade výborne, už po 36 minútach viedli vďaka Diogovi Jotovi 2:0. Po zmene strán však domáci zabrali a vyrovnali.

Najprv v 46. minúte skorigoval Aleksandar Mitrovič, v 60. minúte zariadil cenný bod Filip Kostič. Na oba góly prihral striedajúci Nemanja Radonjič. V tretej minúte nadstaveného času bol blízko k rozhodujúcemu gólu Cristiano Ronaldo, keď sa zdalo, že lopta po jeho strele už prešla za bránkovú čiaru. Opačný názor však mali rozhodcovia, ktorí nemali k dispozícii systém VAR ani technológiu na bránkovej čiare. Ronaldo vzápätí za protesty inkasoval žltú kartu.

Hráči Portugalska v zápase so Srbskom

„Byť kapitánom portugalského tímu je jednou z najväčších pýchy a privilégií môjho života,“ napísal Ronaldo. „Za svoju krajinu vždy dám všetko, to sa nikdy nezmení. Ale sú ťažké obdobia, s ktorými sa treba vyrovnať, zvlášť keď máme pocit, že je potrestaný celý národ. Zdvihnite hlavu a postavte sa najbližšej výzve už teraz! „

Zdroj: video:yt/optus