eReport.sk
RÓMOVIA DEŤOM 2022
RÓMOVIA DEŤOM 2022

Koncert pre dobrú vec: Rómovia hrali deťom s rakovinou

Rómovia hrali deťom s rakovinou je priamym pokračovaním akcie spred desiatich rokov s názvom Rómovia hrajú deťom.

Súčasné okolnosti si od nás všetkých vyžadujú spoločenskú zodpovednosť. Pandémia covid-19 ešte viac izolovala už dosť izolované onkologicky choré deti. Nenecháva nás to chladnými a radi by sme všetkým deťom bez rozdielu aspoň trochu spríjemnili dlhý pobyt v nemocnici. Touto cestou chceme osloviť slovenskú verejnosť, aby spolu s nami prispela k zbierke, ktorú prinášame na Deň Rómov ukončime na Deň Detí.

RÓMOVIA DE’TOM 2022

Záznam koncertu bude streamovaný dnes 8.4.2022 od 18:00,video bude dostupné a zbierka pobeží do 1.6.2022. Link je uvedený na konci článku.

RÓMOVIA DE’TOM 2022

Organizátor podujatia občianske združenie Fandíme Slovensku, a Ján Bihari autor charitatívneho podujatia verejne vyhlasujú, a dávajú morálny záväzok, že všetky darované finančné príspevky, budú použité prostredníctvom Deťom s rakovinou n.o. ;na nákup infúznych a injekčných púmp, ktoré deti potrebujú, a neustále používajú.

RÓMOVIA DE’TOM 2022

Počas pandémie Covid-19 sme sa zabudli usmievať, snažia sa nás neustále rozdeľovať a čo viac môže ľudí spájať k dobrým činom, ak nie rómska hudba. Rómski hudobníci, speváci, speváčky si uvedomujú mieru solidárnosti a spoločenskej zodpovednosti.

RÓMOVIA DE’TOM 2022

Preto apelujeme a prosíme srdcia všetkých dobrých ľudí o zapojenie sa do tohto charitatívneho projektu, aby sme spolu deťom vrátili nádej, pomohli čo najviac deťom Slovenska.

RÓMOVIA DE’TOM 2022


Na tomto charitatívnom podujatí vystúpilo 7 najväčších hviezd rómskej hudobnej scény, a tak, ako to bolo pred desiatimi rokmi, bez nároku na honorár. Veľké uznanie, a vďaka patrí nielen všetkým kapelám, ale i Klastru regionálneho rozvoja, jeho iniciatíve ZaPOIsa, všetkým dobrovoľníkom, ktorí na podujatí participovali.

RÓMOVIA DE’TOM 2022


Tak, ako to má v stanovách Fandíme Slovensku o.z., ktoré sa venuje podpore športu. Sa daným podujatím spojili dva svety, ktoré komunikujú univerzálnym jazykom – šport, hudba sú mostom medzi ľuďmi, myšlienkami, činmi, teda spájajú nás všetkých.
Link na zostrih koncertu :
https://youtu.be/S7PBLyszNtk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Koncert pre dobrú vec: Rómovia hrali deťom s rakovinou

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti