eReport.sk
Andrea Verešová
Andrea Verešová. Foto: tasr

Romantická dovolenka podľa Verešovej. Koľko by mala stáť a komu ju neodporúča?

Aktuálne sa Andrea Verešová s manželom Danielom Volopichom nachádzajú na jednom z najkrajších ostrovov sveta. Gréckom Santorini. Vrelo ho odporúča. Avšak koľko na tomto mieste stojí ubytovanie?

Niekdajšia Miss Slovensko 1999 si od začiatku roka užíva jednu luxusnú dovolenku za druhou. Modelka svojich obdivovateľov denne zásobuje dychberúcimi zábermi z exotického gréckeho ostrova, kde sa rozhodla pre hotel, ktorý bol v minulosti ocenený ako ten najromantickejší na svete. Andrea si už našla aj obľúbený apartmán, plus už dobre pozná nevýhody turistami milovanej destinácie.

,,Úprimne sme ani nedúfali, že to bude taká pecka. Všetky hotely a apartmány totiž vyzerajú dosť podobne a fotky vyzerajú dosť univerzálne, takže z nich nemáte šancu rozkľúčovať, ako práve ten váš apartmán bude vyzerať. Našťastie to klaplo bezchybne,” raduje sa na Instagrame známa kráska, ktorá sa rozhodla zvládnuť plánovanie dovolenky sama a cestovku vynechala.

Foto: instagram

Žiadalo sa jej súkromie

,,Vybrali sme si Astra Suites. Odporúčam apartmán 304 alebo 305. Cenovo sú síce drahšie, ale majú vlastný bazén a absolútne súkromie, čo je úžasné,” podelila sa o tip na ubytovanie rodáčka zo Žiliny. Čo myslí Verešová so skvelým majetkovým zázemím pod pojmom cenovo drahšie? Pre predstavu, noc v apartmáne s infinity bazénom vyjde na 1 350 eur, pričom Andrea Verešová sa chváli fotografiami z ostrova už 2 týždne.

Deti sem neťahajte

Pokiaľ nepatrí medzi ľudí, ktorí pridávajú snímky spätne, dá sa hádať, že je na mieste už 14 dní, čo by ju vyšlo na 18 900 eur len za ubytovanie. Drahé miesto ale neodporúča každému. ,,Úprimne, pre malé deti by som to moc neodporučila, jedine v prípade, že by ste si vybrali ubytovanie blízko pri mori a zabudli na výlety do hôr a malebných mestečiek, tak typických pre Santorini. Strmé schody hore aj dole, navyše fakt kĺžu a ustrážiť tam deti alebo ich nejako zabaviť, je podľa mňa nadľudský výkon, ale ak plánujete romantiku vo dvojici, môžeme jedine odporučiť,“ vyznala sa zo svojich postrehov.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport