tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lucia Mokráňová, foto: instagram

Rodina fitnesky Lucie Mokráňovej bola v ohrození života. TORNÁDO im zničilo dom!

Tornádo na juhu Moravy bolo najtragickejšej v Európe od roku 2001. Vyžiadalo si päť obetí a stovky zranených a zničilo niekoľko obcí. Supercela na Morave ohrozila aj rodinu známej fitnesky.

Česká republika sa spamätáva z obrovskej prírodnej katastrofy, ktorá sa vo štvrtok (24.6.) prehnala Južnou Moravou. Okresy Hodonín a Břeclav sa stali obeťou tornáda, ktoré bralo so sebou všetko, čo mu prišlo do cesty. Svedkami ničivej tragédie sa stala i rodina exfarmárky Lucie Mokráňovej. Žijú práve v Hodoníne, kde supercela tiež úradovala. ,,Keby som bola doma, skolabujem od strachu,” uviedla Lucia Mokráňová po tom, čo neďaleko našich hraníc tornádo zrovnalo so zemou niekoľko domov. Známa mamička prežívala situáciu o to viac, že v zničenej oblasti žije jej rodina, ktorú ešte pred pár dňami navštívila.

Situácia na Južnej Morave – Foto: instagram

Panebože, práve teraz v Hodoníne, mama mi volala, že im tornádo zničilo dom a zobralo celú strechu. Brácho mi natočil video z nášho bytu, že to ide naňho. Lietajú autá, strechy, kamióny, všetko. Potom mi poslal tieto videá,” šokovala Mokráňová zábermi, ktoré zverejnila.

,,Bola som doma v Hodoníne v utorok a už vtedy bola strašná víchrica a padali stromy, ale že o pár dní príde tornádo, tak to by som nikdy nečakala,” napísala exfarmárka a zároveň prosila ľudí, aby si dávali pozor. Jej blízki vyviazli z prírodnej katastrofy v poriadku.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rodina fitnesky Lucie Mokráňovej bola v ohrození života. TORNÁDO im zničilo dom!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku