eReport.sk
Gyorgi Gyimesi
Gyorgi Gyimesi. Foto: ereport

Gyimesi: Dúhová organizácia na škole a ty, rodič? Ty drž hubu!


G. Gyimesi, ktorý je známy svojimi konzervatívnymi postojmi, si vypočul v pléne Národnej rady progresívnu poslankyňu V. Kalmárovú. A ostal zhrozený. Bývalá školská inšpektorka deklaruje, že rodič nemá právo zasahovať do vyučovacieho procesu. V ničom. Ani v prípade, že chce jeho dieťa niekto vzdelávať o sexualite.

Rodič, ty drž hubu!

Vystúpenie poslankyne V. Kalmárovej v NR SR. Zdroj: FB G. Gyimesiho

„Dúhová organizácia na škole a ty, rodič? Ty drž hubu!“ pomenoval svoj najnovší príspevok na Facebooku G. Gyimesi.

„Ak ste ešte mali pochybnosti o úmysloch progresívcov vo vzťahu k indoktrinácii vašich (našich) detí na školách, tu je dôkaz, že to skutočne tak je. Bývalá hlavná školská inšpektorka, dnes poslankyňa za PS Viera Kalmárová v pléne hovorí, že rodič nemá právo zasahovať do vyučovacieho procesu. Síce máte trestnoprávnu zodpovednosť za vaše neplnoleté dieťa, ale povedať, že si neželáte aby do školy chodili rôzne dúhové organizácie vymývať vášmu dieťaťu mozog už nesmiete,“ informuje poslanec maďarskej národnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?

Konštatuje, že je hrozné, že táto osoba bola hlavnou školskou inšpektorkou. „Je hrozné, že sa tu vulgárne a násilne pretláča propagácia neviazaného sexuálneho chovania, kde sa úplne zľahčuje ochorenie AIDS a vírus, ktorý ho spôsobuje – HIV. Viď prípad Hellebrandt. Je hrozné, že za peniaze nás všetkých sa píšu knihy sexuálnej výchovy, kde si vaše dieťa môže pozrieť galériu pohlavných orgánov a dočítať sa o tom, že existuje viac pohlaví a človek sa nerodí ako chlapec a dievča,“ píše zhrozene konzervatívny poslanec.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gyimesi: Dúhová organizácia na škole a ty, rodič? Ty drž hubu!

Odoberať
Upozorniť na
26 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne