eReport.sk

Robo Papp v smútku: Musel zatvoriť svoju kaviareň

Spevák Robo Papp sa okrem svojej profesii venuje aj podnikaniu. Vlastní malú kaviareň v jednom z bratislavských biznis centier. Momentálne má hlavu v smútku, pretože svoju prevádzku musel zatvoriť.

Pandémia koronavírusu a následné opatrenia vlády poriadne zamiešali karty aj mladým podnikateľom. Biznis nevyšiel ani spevákovi Robovi Pappovi ktorý spoločne s manželkou vlastnil v jednom z bratislavských biznis centier malú kaviareň. So žiadosťou o pomoc sa dokonca obrátil na premiéra Igora Matoviča. Roba celá situácia nesmierne mrzí. V kaviarni boli len dvaja zamestnanci, on a jeho manželka. Pre neustále meniace sa opatrenia museli kaviareň zatvoriť.

„Vďaka nezmyselným a stále sa meniacim nariadeniam tejto vlády sme museli ukončiť fungovanie našej kaviarne,“ napísal na Facebook Papp. Je sklamaný, roztrpčený a nahnevaný. „Do piatka musíme uvoľniť priestor. Na prenos niektorých zariadení sú potrební štyria chlapi. Som tu ja, troch ešte potrebujem. Keďže je zákaz vychádzania, kamoši mi pomôcť nesmú,“podelil sa hudobník o svoje problémy.

Obrátil sa preto priamo na toho najdôležitejšieho – premiéra Igora Matoviča. „Rád by som sa opýtal, pán Igor Matovič, či mi uvoľníte na zajtra troch vojakov alebo môžem poprosiť troch policajtov, ktorí ma možno zajtra po ceste z domu skontrolujú,“napísal na Facebook. O stanovisko sme požiadali aj známeho speváka. Ten však aktuálne rieši problémy s políciou kvôli vypratávaniu kaviarne.

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Robo Papp v smútku: Musel zatvoriť svoju kaviareň

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti