eReport.sk
Robo a Anička Jakabovi, foto: Facebook/Robert Jakab

Robo Jakab s manželkou: Kto ich drží v hrsti?


Stali sa z nich rodičia na plný úväzok a pekne si to užívajú. Ešte donedávna Robo a Anička Jakabovi boli zvyknutí na divoké párty a cestovanie vo dvojci. Všetko sa zmenilo pred dvomi mesiaci, po narodení dcéry Agnesky.

Anička bola dlhý čas obklopená štyrmi známymi oteckami,  z ktorých je každý iný typ. Keď sa jej pýtali, ktorého by prijala, nedokázala jednoznačne odpovedať. Zo seriálu Oteckovia však pred pôrodom odišla a ukázalo sa, že doma má toho najúžasnejšieho. Jej manžel, herec Robo Jakab malej dcérke úplne prepadol. A začína si to uvedomovať aj on: „Presne týmito nohami mi raz budeš skákať po hlave,“ priznáva pod fotkou, na ktorej bozkáva Agnes nožičky.

Foto: Instagram/robojakab https://www.instagram.com/p/CG0GfIHFHiy/

Aj pre jeho manželku je dcéra stredobodom vesmíru. „Ja mám doma stálu diváčku, ktorá ma udržuje v kondícii aj v časoch nehrania. Spájam žánre: permanentné improvizácie s live jukeboxom a monológmi. Oprašujem texty, až ma chytá nostalgia. Čo si myslí, neviem, niekedy vyzerá, že ju to baví, väčšinou (asi radšej) zaspí. Ale možno ma len vodí za nos a smeje sa mi za chrbtom.“

Foto: Instagram/anic jakab rakovska https://www.instagram.com/p/CG3IHNQnQ8n/

Herečku, ktorá je momentálne na materskej dovolenke a tak skoro sa do práce nechystá, povzbudila aj speváčka Katka Knechtová, ktorá po dieťati už dlhšie túži. Dokonca sa raz na tehotnú zahrala a zverejnila fotku na Instagrame, ktorá spustila lavínu dohadov. Speváčka to napokon musela uviesť na pravú mieru a priznala, že netušila, čo tým vyvolá. Pre „herecké etudy“ kamarátky Aničky má tak pochopenie: Najradšej by sa videla na jej mieste. „Podľa mňa jednoznačne jedno z naj predstaveni!,“ napísala jej.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Robo Jakab s manželkou: Kto ich drží v hrsti?

KOMENTOVALI STE: