eReport.sk

Rezešovej najhoršie obdobie: Rakovina jej ničila život


Hoci žije v luxuse, nemala jednoduchý život. Linda Antal Rezešová nemala ľahké detsvo. Otec jej zomrel keď mala štyri roky a jej mamina sa trápila s rakovinou.

Jej detstvo vôbec nebolo jednoduché. Linda prišla o milovaného otca keď mala iba štyri roky. Najťažšie obdobie však potom nastalo pre jej mamu. Ostali jej na krku obrovské dlhy a musela mať až dve práce, aby uživila rodinu s dvomi deťmi. „Takže pracovala, našla si dve zamestnania, robila v jednej práci cez deň, v druhej práci v noci a proste to dávala celé roky,” povedala bývalá misska.

Lenže potom prišla ďalšia rana osudu. „Potom prišlo do toho onkologické ochorenie, keď mala 35 rokov,” povedala Linda. Napriek tomu bola pre ňu jej mama hrdinkou, ktorá sa nikdy nevzdala. „Preto vám chcem povedať, že motivujte každého vo svojom okolí, k tomu, že všetko v živote – vo väčšine prípadov teda – sú riešiteľné situácie. Ľudia by mali byť viac kreatívni, viac pozitívni a nachádzať spôsoby, ako situáciu vyriešiť. S týmto negatívnym a nasratým myslením a prístupom, ako sú teraz na seba všetci hrozne zlí… tak si myslím, že musíme zostať veselí. Vedomosti nestrácame, ani schopnosť niečo vytvárať a ja všetkým držím palce, žiadne obdobie netrvá večne,” ukončila svoje myšlienky Linda Antal Rezešová.

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rezešovej najhoršie obdobie: Rakovina jej ničila život

KOMENTOVALI STE: