tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Foto: facebook

RETRO FOTO Nicholsolsonovú prepadla nostalgia: Neuveríte, ako vyzerala pred 11 rokmi

Spomienky na minulosť. Kto vie, či za to môžu prechádzky Bruselom alebo fakt, že Ľucia Ďuriš Nicholsonová v polke februára odišla zo strany SaS. Ako dôvod uviedla kauzu, v ktorej obvinila Veroniku Remišovú, že kvôli nej Slovensko prišlo o miliardu eurofondov. No aj po mesiaci má stále čo povedať a šokovať svojich fanúšikov na sociálnych sieťach.

Staré dobré časy. Včera vo večerných hodinách si Nicholsonová zrejme povzdychla a neodpustila si status, v ktorom vyjadrila svoj názor na súčasnú situáciu vo vláde. „Vláda pomaly padá a ja som z toho taká smutná, že sa mi ani nechce nič želať. Zbabelosť premiéra a to, ako narýchlo zneužila situáciu Veronika Remišová. Až tak, že zaútočila na najbližšieho spojenca – Richarda Sulíka,“ začala jeden zo svojich statusov. V strane SaS pôsobila 11 rokov. Zrejme aj pri tejto príležitosti zverejnila svoju fotku práve spred 11 rokov, ktorú nájdete v GALÉRII.

Fotky Lucie Ďuriš Nicholsonovej z Bruselu, s rodinou a aj jej RETRO FOTO

Zdroj: Facebook Lucia Ďuriš Nicholsonová

Vo svojom statuse z rána priznala, že snom, že prehnitý systém sa dá zmeniť zvnútra stále verí. „Potrebujeme mladých a slušných a nebojácnych ľudí, lebo kým takýto ľudia budú mať odpor k politike, nič sa na politickej kultúre nezmení. Táto vláda má v týchto dňoch jedinečnú možnosť ukázať, že sú schopní vládnuť a dotiahnuť svoj mandát do konca, a to aj za cenu rekonštrukcie vlády. Keď táto vláda padne kvôli egám predsedov jednotlivých koaličných strán, ľudia stratia nádej na zmenu v krajine a na zmenu politickej kultúry. Mladí odídu a posledný tu potom už len zhasne svetlo,“ ukončila svoj nostalgický status.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

RETRO FOTO Nicholsolsonovú prepadla nostalgia: Neuveríte, ako vyzerala pred 11 rokmi

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku