eReport.sk

Reportérka Kristína Kövešová: „Po kolapse už vládzem utekať za pedofilmi.“

Reportérka Kristína Kövešová sa na začiatku roka ocitla v nemocnici na ostrove Guadalupe. Na svojej dovolenke omylom zjedla ovocie zo stromu Manchineel, ktoré patrí k najjedovatejším na svete, plody miestni nazývajú  „smrtiace jablká“. Plánovaný relax investigatívnej novinárky, ktorá v práci často riskuje, sa v ďalekej exotike zmenil na boj o život. „Opäť som si uvedomila, že sme tu len na chvíľu,“ povedala vtedy Kristína.  

Kristína skončila s ukrutnými bolesťami na infúúiach..

Od osudovej dovolenky ubehlo desať mesiacov a na Kristíne vidieť zmenu. Jej telo je pružnejšie a odolnejšie, prestala ho zanedbávať a venuje mu starostlivosť pod dozorom odborníkov. „Jedna z najdôležitejších veci, ktoré máme je zdravie. Ja som si to uvedomila, keď som sa začiatkom roku otrávila a po organovom kolapse som nedokázala ovládať svoje telo,“ zdôverila sa na Instagrame.

Konečne je so svojim telom spokojná a nenadáva mu

„Ten pocit, že ja, vždy plná energie nevládzem chodiť, bol hrozný. No moje telo to zvládlo. Poďakovala som sa mu a sľúbila som, že už ho nebudem zanedbávať, nebudem mu hovoriť, že nemám na neho čas, nebudem mu nadávať, ako sa mi nepáči… Dám mu lásku a poďakujem mu. Verím, že telo je schránka pre našu dušu, je jedno, ako vyzerá, no potrebujeme, aby bola silná. A tak som veľa veci zmenila, už niekoľko mesiacov cvičím a verte mi, že po nočnej razii sa mi často nechce, no idem. Pod dohľadom lekárov som upravila stravu, dokonca ja si po nociach varím. Prečo to robím? Nie kvôli tomu, že chcem chudnúť, ale preto, že chcem byť zdravá a silná a po rokoch zanedbávania je čas si nájsť čas aj pre seba.“ Kristína je presvedčená, že keď sa budeme mať naozaj radi,  dokážeme dať ešte oveľa viac lásky aj ostatným. A do čoho získanú energiu vkladá Kristína? „Ja sa teraz tak veľmi teším, že zvládnem dlhšie utekať za pedofilom, ale aj keď ma bijú, menej to bolí,“ nezaprela nadšenie investigatívnej reportérky.  


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Reportérka Kristína Kövešová: „Po kolapse už vládzem utekať za pedofilmi.“

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti