eReport.sk
Pri pomoci s energiami
Veronika Remišová, foto:tasr

Remišová sa stretla s Ódorom: Šéfka Za ľudí vyzvala premiéra k personálnym čistkám!

Strana Za ľudí považuje za dôležité pokračovať v prijímaní opatrení proti inflačnej a energetickej kríze a zachovanie kontinuity boja za očistu krajiny. Predsedníčka strany Veronika Remišová to na piatkovom stretnutí tlmočila predsedovi vlády SR Ľudovítovi Ódorovi.

Personálne čistky

Premiéra upozornila na nevyhnutnosť minimalizovať negatívne zasahovanie tajnej služby do práce polície. „Tajná služba má napomáhať v boji proti organizovanému zločinu a trestnej činnosti, a nie živiť rozkladné procesy v bezpečnostných zložkách,“ zdôraznila Remišová. Ódora vyzvala na výmenu šéfa SIS.

Remišová sa stretla s Ódorom

Od kabinetu predsedníčka strany Za ľudí takisto očakáva, že bude riešiť situáciu s výstavbou nemocnice v Martine v rámci financovania z plánu obnovy. „Rovnako by sa z plánu obnovy mali financovať i ďalšie štátne nemocnice, napríklad v Prešove či Banskej Bystrici,“ upozornila Remišová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hamran je Matovičov blázon
  2. Orbánovi Slováci veria
  3. Naďova analýza o Migoch
  4. Čo to Stančík predvádza?

Predseda vlády začal v pondelok (29. 5.) stretnutia s lídrami politických strán, ich predmetom je predstavenie priorít vlády a príprava jej programového vyhlásenia, rovnako tak diskusia o možnom získaní dôvery v parlamente.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová sa stretla s Ódorom: Šéfka Za ľudí vyzvala premiéra k personálnym čistkám!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php