eReport.sk
Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová.
Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová. Foto: tasr

Remišová na sneme Za ľudí: Som hrdá, že nemáme žiadne korupčné kauzy

„Som hrdá, že nemáme žiadne korupčné kauzy, žiadne špinavé peniaze získané vlastnou hlavou,“ skonštatovala predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová počas dnešného straníckeho snemu. Zakladateľa strany, ktorým je exprezident Andrej Kiska v súčasnosti obvinený z daňového podvodu počas prezidentskej kampane nespomenula.

Spomenula aj Žilinku

Uviedla aj, že to majú v politike ťažšie. Vyzdvihla, že strana Za ľudí nehlasovala za zvolenie generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Spomedzi výsledkov spomenula napríklad podporu rodinnej infraštruktúry, zamedzenie nelegálnych aktivít pri IT projektoch i zjednodušovanie prístupu k službám štátu. Pomoc ľuďom podľa Remišovej spája úsilie v rámci strany i koalície. Spomenula tiež opatrenia v oblasti rodinnej politiky či na podporu fungujúceho štátu, ktoré sa podarilo presadiť.

Najdôležitejší poslanci v koalícii?

 „Neraz sa ukázalo, že poslanci strany Za ľudí sú štyria najdôležitejší poslanci vládnej koalície. Vďaka našim hlasom prešli v parlamente dôležité reformy a zákony, a to vo chvíľach, keď jeden alebo druhý koaličný partner odmietol hlasovať za dôležité zmeny,“ povedala Remišová.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová na sneme Za ľudí: Som hrdá, že nemáme žiadne korupčné kauzy

Odoberať
Upozorniť na
guest
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti