eReport.sk
Veronika Remišová sa natáča pred TV Markíza v Záhorskej Bystrici.
Veronika Remišová. Zdroj: fb/rv

Remišová: Čakajú nás voľby, kde sa rozhodne, či sa vrátime do obdobia zlodejov a mafie


,,Nie som ideálna, ale stále verím v silu ideálov. Tri uplynulé roky boli náročné, vyčerpávajúce. Mnohé veci sme sa naučili na vlastných chybách, no napriek ťažkým celosvetovým krízam veľa dobrého sa podarilo.“ Uviedla na svojej sociálnej sieti predsedníčka strany Veronika Remišová.

Podľa Remišovej, oligarchom už netečú peniaze prúdom z predražených zákaziek v štátnom IT a už neplatí, že za zahodenie jednej papierovej krabice od monitora. Štát platí súkromnej firme takmer 500 eur, ako to bolo pred troma rokmi za Fica a Pellegriniho. Mnohí z tých, ktorí si pred 3 rokmi mysleli, že sú nedotknuteľní a nad zákonom, sú už spravodlivo odsúdení, pretože veríme, že zákon a spravodlivosť platí pre každého rovnako, či je to politik, alebo šofér autobusu. Rodičia majú vyššie prídavky ako pred troma rokmi. Vďaka bezkorupčnému riadeniu eurofondov sme podporili a obnovili 800 základných a stredných škôl, pretože dobré vzdelanie nie je pre nás len povinná fráza do volebného programu.

ZDROJ FOTO: FB/Veronika Remišová

Veríme v systematickú prácu

Ďalej na sieti uvádza, že dôvera v políciu je dvakrát vyššia ako bola pred troma rokmi. Vnímanie korupcie sa zlepšilo počas troch rokov o historicky najvyššie číslo, pretože s bojom proti korupcii to myslíme naozaj vážne. Zrušili sme 4 milióny zbytočných výpisov a potvrdení ročne, aby ľudia nemuseli s papiermi behať po úradoch, ale úrady si vymieňali informácie elektronicky. Vďaka účinným opatreniam proti byrokracii šetríme viac ako 100 miliónov len na odstránení zbytočných papierovačiek. Pretože veríme v systematickú prácu a v reformy, nie v bombastické slogany. Viac ľudí má dnes prácu ako pred 3 rokmi. V najchudobnejších regiónoch sme vytvorili vďaka cielenej podpore množstvo udržateľných pracovných miest. Vďaka investíciam, ktoré sme pritiahli na Slovensko, pribudnú v blízkej budúcnosti tisíce ďalších pracovných miest na východe. Chceme, aby ľudia mali dobrú a dobre zaplatenú prácu.

Spravodlivejšie a férovejšie

Podľa jej slov, do našej bezpečnosti investujeme takmer raz toľko, ako pred troma rokmi. Dôchodkové sporenie v druhom pilieri je spravodlivejšie a férovejšie. Dôchodcovia dostanú tento rok k dôchodku viac ako miliardu eur navyše vďaka mimoriadnej valorizácii a rodičovskému bonusu. Pretože dôchodcov si vážime a sme im vďační, nielen týždeň pred voľbami. Na náš hodnotový kompas v zahraničnej politike ste sa vždy mohli spoľahnúť, pretože hrdé, slobodné a úspešné Slovensko je náš cieľ v politike.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vykašľali sa Čaputovej odborníci na opravu?
  2. Demokratická cenzúra
  3. Na snímke uprostred predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár počas tlačovej konferencie po sneme hnutia Sme rodina v Bratislave 13. mája 2023.

Náš sen o Slovensku

Na záver dodala, že nás čakajú voľby, kde sa rozhodne, či sa vrátime o tri roky späť do minulosti, do obdobia zlodejov a mafie v zložkách štátu, alebo vyhráme zápas za naše sny a ideály. Za náš sen o Slovensku, kde všetky deti vyrastajú v bezpečí a majú rovnakú šancu na úspech, kde sa vzájomne rešpektujeme, dôverujeme si a ťaháme za jeden povraz, pretože nám záleží na spoločnom úspechu našej vlasti.

Zdroj: FB

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová: Čakajú nás voľby, kde sa rozhodne, či sa vrátime do obdobia zlodejov a mafie

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: