eReport.sk
Štefan Tarkovič, foto:tasr

Reakcie hráčov a trénerov na žreb kvalifikácie MS 2022

V pondelkovom žrebe spoznala slovenská futbalová reprezentácia svojich súperov v kvalifikácii o majstrovstvá sveta 2022 v Katare. Slovensko sa v skupine H stretne s vicemajstrom sveta z roku 2018 s Chorvátskom, potom s Ruskom, Slovinskom, Maltou a Cyprusom.

Prinášame vám bezprostredné reakcie hráčov a trénerov na žreb:

Štefan Tarkovič (tréner SR): „ Žreb je fakt, s ktorým sa musíme vyrovnať. Súpera si nevyberiete, my sa musíme akurát dobre pripraviť. Nie je podstatné, koho do skupiny dostanete, ale ako ste schopní odohrať zápas”.

Milan Škriniar (stopér SR): „Myslím si, že sú to ťažkí súperi, ale na druhej strane je to zvládnuteľná skupina. Opäť sa stretneme s Chorvátskom, ktorému z predchádzajúcej kvalifikácie máme čo vracať”.

Marek Hamšík (kapitán SR): „Máme ‘východnú’ skupinu… Je veľmi ťažká, v dnešnej dobe už ľahká ani neexistuje. S Chorvátskom, Ruskom a Slovinskom sme sa nedávno stretli. Boli to náročné zápasy”.

Stanislav Čerčesov (tréner Ruska): „Je pre nás stále prijateľnejšie hrať proti Chorvátsku, než dostať z prvého koša napríklad Nemecko. Chorváti sú náš osud, neujdeme mu. Na každého súpera sa zodpovedne pripravíme”.

Zlatko Dalič, (tréner Chorvátska) „Z druhého a tretieho koša sme dostali silných súperov Slovensko a Rusko. Máme s nimi čerstvé skúsenosti, budú našimi najväčšími konkurentmi v boji o prvé miesto”.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Reakcie hráčov a trénerov na žreb kvalifikácie MS 2022

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti