eReport.sk
Alpaslan Öztürk, turecká futbalista, radosť, reprezentácia
Alpaslan Öztürk, foto:ozturkgram

Reakcia tureckého futbalistu baví internet: Splnil sa mu dlhoročný sen!

Turecký futbalista Alpaslan Öztürk hrajúci najvyššiu domácu súťaž za Göztepe sa stal hitom internetu. Prečo? Dvadsaťsedemročný futbalista sa po rokoch veľkej snahy a driny dostal do nominácie Turecka na zápas kvalifikácie proti Lotyšsku. Jeho reakcia, keď sa radostnú novinu dozvedel stála za to!

Zo šťastia “vyletel do vzduchu”

Dvadsaťsedemročný obranca dostal prvýkrát v kariére pozvánku do národného tímu. Jeho veľkú radosť, ktorú prežíval zachytili aj premyslené kamery v jednom z klubových centier. Turecký klub Göztepe sa podelil o Alpaslanové momenty radosti na sociálnych sieťach.  Na záberoch z kamery bolo doslova vidieť ako 27-ročný futbalista “vyletel od šťastia”.

Futbaloví fanúšikovia v celom Turecku boli šťastní spolu s hráčom. Zápas proti Lotyšsku však nedopadol pre Turecko úplne podľa ich predstáv. Domáci vyhrávali 3:1, no napokon len šokujúco s outsiderom remizovali 3:3. Nenadviazali tak na predošlé dva skvelé zápasy, keď dokázali senzačne poraziť favorizované Holandsko 4:2, a Nórsku nedali na neutrálnej pôde v španielsku žiadnu šancu zvíťazili rozdielom triedy 3:0.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport