eReport.sk
Raper Kali sa pochválil novou kérkou, foto: profimediakali

Raper Kali o svojej dcére. Tuší, že by bola dobrá politička, má na to tieto predispozície!

Čo na srdci to na jazyku. Taký je raper Kali. Opísal vlastnosti svojej dcéry, z ktorých mu vychádza len jedno povolanie. A to politička. Sám priznal, z akých pohnútok sa dal na rap.

Koloman Magyary (38) známy pod umeleckým menom Kali, je slovenský raper pochádzajúci z bratislavského sídliska Petržalka. Na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 2008. Môže sa pochváliť niekoľkými úspešnými albumami, desiatkami hitov, ktoré sa notoricky hrali v komerčných rádiách. Pred tým si ale prešiel viacerými zamestnaniami. Keď absolvoval vojenskú službu, ktorá mu podľa jeho slov do života absolútne nič nedala, našiel si prácu v sklade. Vykladal pneumatiky z kamiónov.

Bol som lenivý!

Neskôr dostal ponuku robiť šoféra na ministerstve. Zarobil štyristo eur. Keďže vtedy býval s otcom, nemal skoro žiadne náklady, tak z platu vyžil. Samozrejme, že na konci mesiaca mu nič neostalo. Kali si skúsil aj prácu na umývačke áut. Ani táto práca mu príliš nevoňala. Vyučený zlatník sa dostal k rapovaniu náhodou. Dostal šancu skúsiť šťastie v nahrávacom štúdiu a neváhal: „Keď som zistil, že na nič nemám talent a robiť sa mi nechce, tak som si povedal, že budem raper a ono to vyšlo,” odtajnil Kali začiatok umeleckej kariéry.

Nebude po ňom

Svoju dcéru Nelu nevidí v budúcnosti ako speváčku. Tipuje, že by sa mohla presadiť v oveľa drsnejšom prostredí, ktoré by ju slušne uživilo: „Netuším čo bude. Ale je vych*aná, takže asi do politiky. Titul jej kúpim,” napísal ironickým perom hudobník.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Raper Kali o svojej dcére. Tuší, že by bola dobrá politička, má na to tieto predispozície!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti