tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Raper Kali sa sťahuje do nového domu, foto: instagram

Raper Kali mieri do nového domu: Vieme kedy sa sťahuje!

Doteraz žil so svojou manželkou Alicou a dcérou Nelou v dvojizbovom byte v bratislavskej mestskej časti Rača. Ako hovorí muzikant, bol to ešte jeho staromládenecký byt, ktorý zažil množstvo náročných žúrov. Teraz je všetko inak.

V minulosti sa Koloman Magyary alias Kali (38) vyznal, že keď žil ako slobodný muž, v chladničke mal prázdno. Našli sa tam pivá, energetické nápoje a vodka. Kamaráti k nemu chodili hrať videohry. Zábavka sa častokrát pretiahla do neskorých nočných hodín. Priznal, že interiér nemal ani poriadne zariadený a netrápilo ho to. Keď začal randiť so svojou dnes zákonitou manželkou, životný štýl prehodnotil. Pomohla hudobníkovi byt zútulniť, vyberali spolu nábytok a partnerský život sa mu zapáčil. Pred rokom a pol sa z neho stal ženáč. S tým prišla aj zodpovednosť za rodinu. Dvojizbový byt v týchto mesiacoch rodina opúšťa. Mieria do rodinného domu. Doteraz je to jeho najväčšia investícia: „Najviac eur som dal do domu,” priznal Kali. Sťahovanie je v tomto roku na prvom mieste: „Do augusta by sme sa mali presťahovať do domu, takže “nový začiatok” no a uvidíme čo bude s koncertami. Ale chcem dorobiť dva albumy,” vyznal sa z plánov.

Bojuje so závislosťou

S rodinným životom sa vzdal večierkov a plánuje vzdať sa ešte jedného neduhu. Fajčenia. S nikotínom začal koketovať pomerne neskoro. Zbaviť sa ho však nevie: „Začal som dosť neskoro, v podstate som mohol mať tak dvadsaťpäť asi a prestávam dodnes. Ale vyzerá, že to tentokrát dám,” pochválil sa.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Raper Kali mieri do nového domu: Vieme kedy sa sťahuje!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku