eReport.sk
Putin sa zastal Trumpa
Ruský prezident Vladimir Putin Foto: tasr/dpa

Putin sa zastal Trumpa: Celému svetu je jasné, že proces okolo neho, je len politickým bojom!


Putin sa zastal Trumpa a okrem toho…Ruský prezident Vladimir Putin v stredu vyhlásil, že výsledok amerických prezidentských volieb nič nezmení na rusko-amerických vzťahoch.

Nič sa nezmení

„V podstate v tom nie je žiadny rozdiel,“ odpovedal Putin na otázku, čo by pre vzťahy medzi Moskvou a Washingtonom znamenalo znovuzvolenie súčasného prezidenta USA Joea Bidena alebo víťazstvo amerického exprezidenta Donalda Trumpa.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ruský prezident Vladimir Putin.
  2. Peniaze a vojny patria k sebe
  3. Biden údajne navštívi hranice

Podľa vlastných slov neverí, že sa v americkej politike voči Rusku po novembrových voľbách niečo zmení. „Nemyslíme si to. Myslíme si, že sa nič také vážne nestane,“ dodal.

Ekonomické fórum v Petrohrade

Ruský prezident to povedal na Medzinárodnom ekonomickom fóre v Petrohrade, kde odpovedal aj na otázky západných médií. Vlani neboli na konferenciu pozvaní novinári z krajín, ktoré Rusko považuje za nepriateľské – vrátane USA, Británie a Európskej únie.

Putin sa zastal Trumpa

Putin reagoval aj na usvedčenie Trumpa v kauze podplácania a falšovania obchodných záznamov. „Na celom svete je zrejmé, že trestné stíhanie Trumpa… je len využitie súdneho systému počas vnútropolitického boja,“ uviedol.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Putin sa zastal Trumpa: Celému svetu je jasné, že proces okolo neho, je len politickým bojom!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: