eReport.sk
Foto: shutterstock

Psíčkari sa zbláznili. Toto robia svojim miláčikom a chvália sa tým na internete

Pes je najlepším priateľom človeka. Občas nás ale baví robiť si z nich srandu. Hitom Instagramu sa stali fotky nemých tvárí s parochňami na hlavách. Či vyzerajú vtipne, posúďte sami.

Ľudia svojich psov milujú a trávia s nimi každú možnú chvíľu. Nie je divu, že v dnešnej internetovej dobe sa fotkami svojich štvornohých kamarátov radi chvália aj na sociálnych sieťach. A rovnako aj na nich existuje veľké množstvo trendov.

Či už natáčate svojho miláčika pri tom, keď ochutnáva jedlá, ktoré nikdy nejedol, a potom sa smejete jeho znechutením na kyslom citróne, alebo prehrávate rôzne zvuky ako napríklad mňaukajúce mačky a sledujete ich reakcie a hľadanie neexistujúcich zvierat.

Pod hashtagom #dogwig (psia parochňa) sa v poslednom čase na Instagrame objavujú fotky chlpáčov s parochňami a pribúdajú rýchlym tempom. Môže sa to zdať ako krutý žart, ale pre psíčkov je väčšina prípadov úplne neškodná. A mimochodom, aj vedci predsa tvrdia, že pozeranie milých fotiek rozkošných zvieratiek môže zvyšovať vašu produktivitu.

Posúďte sami, či sa štvornohým miláčikom hodia tieto účesy

Zdroj: instagram #dogwig

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport