eReport.sk
Podpredseda Smer-SD Ladislav Kamenický počas tlačovky v apríli 2022.
Podpredseda Smer-SD Ladislav Kamenický počas tlačovky v apríli 2022. Foto: tasr

Kamenický: Progresívcov nikdy nezaujímal život bežných ľudí v regiónoch!

Minister financií sa posťažoval na sociálnej sieti. Nahnevala ho kritika zo strany progresívcov a médií, ktoré im slúžia. Tí najnovšie kritizujú už aj to, že vláda podporuje regióny a ľudí, ktorí v nich žijú. Vláda R. Fica má vo zvyku každý mesiac robiť jedno z rokovaní vlády výjazdové a to je vždy spojené aj s riešeniami problémov v danom regióne. 

Kamenický vo svojom príspevku na sociálnej sieti reaguje na rôzne články v médiách, kde sa novinári vysmievajú z toho, ako vláda pomáha v regiónoch. Reaguje však aj na politikov zo strany Progresívne Slovensko. Pre tých je pomoc pre regióny banálna. Kamenický si myslí, že ide skôr o to, že progresívcov vôbec to, čo sa deje v regiónoch, nezaujíma.

Progresívcov nikdy nezaujímal život bežných ľudí

„Progresívne Slovensko a jemu spriaznené médiá kritizujú už aj to, že pomáhame na výjazdových rokovaniach vlády mestám a obciam. Pritom ide vždy o investície, ktoré si vyžadujú samotné samosprávy. Progresívcov nikdy nezaujímal život bežných ľudí v regiónoch!“ napísal Ladislav Kamenický.

Progresívci sa vysmievajú. Jedným z článkov na túto tému je napríklad komentár progresívneho poslanca Mareka Lackoviča, ktorý vyšiel na portáli SME. Ten sa vysmieva z rôznych dielčích darov vlády. Článok začína týmito slovami: „Do materskej školy v Bajanoch kuchynský riad za päťtisíc eur, sedemtisíc eur na dávkovač vody v Iňačovciach. Do Vysokej nad Uhom 12-tisíc na futbalový turnaj, v Kaluži zrekonštruujú obecný bazén za 15-tisíc, Zemplínska Široká dostane katafalk za 12-tisíc. Ďalšie obce sa môžu tešiť na tisíce eur na nové kroje pre folklórne súbory, v Inovciach a Beňatine zas miestnym kapelám vyjdú za štátne peniaze nové cédečká. Takto si vláda Roberta Fica predstavuje pomoc regiónom na výjazdových zasadnutiach…“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Kamenický pripomenul smutné výročie:
  2. Smer ukončí chaos
  3. Ľudia vás nechcú!
  4. minister financií Ladislav Kamenický s ministrom pôdohospodárstva Richardom Takáčom (obaja Smer-SD)
KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamenický: Progresívcov nikdy nezaujímal život bežných ľudí v regiónoch!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre